Presunúť na hlavný obsah

Tabuľka vášho narodenia vám pomôže nájsť spriaznenú dušu: Astrológovia vám ju dokážu pomôcť rozpoznať, keď ju stretnete

Lifestyle

Podľa astrológov je viac než pravdepodobné, že počas svojho života stretnete až niekoľko spriaznených duší. Spriaznenou dušou môže byť pre nás ktokoľvek, kto nám pomôže naplniť naše karmické ciele. Ide len o to, ako ju rozpoznať...

Mapa spriaznených duší vám pomôže spoznať vlastné srdce 

Hneď na úvod astrológ oslovený portálom mindbodygreen.com hovorí, že ak príde reč na spriaznené duše, nevie vám presne povedať, kde ich máte hľadať. Ale rozhodne vám vie povedať, čo máte u ľudí hľadať. Počas jeho praxe astrológa si sám vytvoril systém na pochopenie typov ľudí, s ktorými je naša duša karmicky predurčená stretnúť sa. Táto výsledná „mapa spriaznených duší“ ako ju nazval, je založená na vzorcoch, ktoré si overil na stovkách svojich klientov. „Vaša mapa spriaznených duší odhaľuje konšteláciu energií, ktoré ste predurčení hľadať a tiež priťahovať. Tieto cenné znalosti vás môžu efektívne nasmerovať k ľuďom, ktorí zodpovedajú vášmu vzoru, a preč od tých, ktorí nie. Či už ste partneri alebo nie, vaša mapa spriaznených duší vám môže pomôcť spoznať vaše vlastné srdce,“ dodáva. 

Mohlo by vás zaujímať: Puto medzi týmito znameniami je najsilnejšie: Ak sa dajú dokopy, je to láska na celý život

Spriaznená duša nám pomáha naplniť naše karmické ciele 

„Pod spriaznenou dušou si môžete predstaviť priateľa z druhej strany, z duchovného sveta, ktorých stretávame však v tomto živote, aby nám pomohli dosiahnuť karmické, dušou zamerané ciele,“ prezrádza astrológ. Väčšina ľudí má niekoľko spriaznených duší, ktoré za života stretne a to v kľúčových časoch na významné účely: „Jedna alebo dve z vašich ústredných spriaznených duší môžu byť vo vašej rodine. Iní môžu byť priateľmi, šéfmi, mentormi, kolegami a objektmi romantických záujmov v rôznych fázach vašej cesty. Keď stretnete týchto ľudí, zvyčajne dôjde k okamžitému rozpoznaniu,“ objasňuje ďalej. 

Ako spriaznenú dušu spoznáte? 

Zvyčajne to dosiahnete pomocou svojej intuície, vrátane pohodlia, príťažlivosti a známosti, ktorú okolo nich cítite. Tento pocit vás núti pokračovať vo vzťahu a rozvíjať ho. „Astrologicky je jedným z jasných indikátorov spriaznenej duše niekto, koho osobné planéty (slnko, mesiac, Mars, Venuša alebo Merkúr) alebo ascendent tvoria aspekt (aka uhlové spojenie) s vašou karmickou líniou,“ vysvetľuje. Astrológ tiež hovorí o severnej a južnej karmickej línii, ktorá je súčasťou vášho astrologického grafu. Ten vám dokáže podľa vášho dátumu narodenia sprostredkovať práve odborník na astrológiu. Severná karmická línia súvisí s cieľmi a zámermi, ku ktorým sa vaša duša v tomto živote dostáva, zatiaľ čo južný uzol ukazuje, odkiaľ pochádzate v predchádzajúcich životoch. 

Čítajte tiež: Spriaznené duše podľa znamenia: S týmito mužmi vytvoríte ideálne dvojice

Venuša, Mars a Juno vo vašom grafe

Kompatibilita Venuše a Marsu zohráva úlohu v príťažlivosti a súdržnosti v rámci spojenia, ale nie sú primárnym determinantom: „Pri mapovaní niečích spriaznených duší sa najprv pozriem na uzly, potom na piaty a siedmy dom jednotlivých znamení a nakoniec na Mars, Venušu a Juno. Kompatibilita slnka, mesiaca a stúpajúceho znamenia je tiež dôležitá pre celkovú harmóniu vzťahov,“ hovorí astrológ. 

Pochopenie súvislostí spriaznených duší 

Ľudia vás priťahujú z nejakého dôvodu. Ak je príťažlivosť vzájomná, spojenie slúži karmickým potrebám oboch ľudí: „Ak je príťažlivosť jednostranná, potom jedna osoba odráža vzor, ale druhá nie. Často berieme celkom osobne, ak sa niekomu nepáčime, realita je však taká, že nemáme tú správnu energiu, aby sme uspokojili potreby tejto duše,“ vysvetľuje. 

Neprehliadnite: Fáza mesiaca, v ktorej ste sa narodili: Zistite podľa dátumu narodenia, kto vám je v láske súdený

Inými slovami, my sme priťahovaní k nášmu typu a iní ľudia k ich typu. Váš typ sa podľa astrológa nachádza v konečnom dôsledku vo vás samotných a vy len hľadáte jeho odraz v inej osobe, aby ste mohli zosilniť a zdieľať svoje energie. 

Boli ste už pri jednej alebo viacerých osobách presvedčení, že ste práve našli svoju spriaznenú dušu?

spolu hlasovalo 1143 ľudí

Áno
883
Nie
260

 

- Najčítanejšie -