Presunúť na hlavný obsah

Netere princeznej Diany ako najštýlovejšie dvojčatá: Neobliekajú sa rovnako, ale potrpia si na noblesu

Zahraničné celebrity

Lady Amelia a Lady Eliza Spencerové patria medzi najznámejšie dvojičky svetového showbiznisu. Netere princeznej Diany sa na poli verejného života zvýraznili v módnom priemysle a podobne ako ich teta, aj ony majú vycibrený vkus… Vyhýbajú sa tiež prvoplánovosti.

Od trendu, že dvojičky (sestry či bratia) sa obliekajú rovnako, sa pomaly, ale isto upúšťa. Napokon sú iné, štýlovejšie spôsoby, ako to podčiarknuť. Netere princeznej Diany -  Lady Amelia a Lady Eliza - sú v tomto smere veľmi veľmi inšpiratívne. 

Obe sa pohybujú v módnej brandži ako modelky, napokon spolupracujú so svetoznámou agentúrou Storm Model Management. Nie všetky manekýnky ale majú cit pre módu ako takú. Sestry Spencerové do tejto kategórie nepatria. 

Lady Amelia a Lady Eliza preferujú klasické strihy, prvky jednoduchosti a súčasne prítomnosť atypickosti. Neobliekajú sa rovnako, ale ich outfity majú spoločné elementy. Či už ide o materiál, zdobenie, farby, doplnky alebo príbuznosť stihov. Ich heslo je zakaždým rovnaké - noblesa. Tu je niekoľko ukážok, ktoré to dokazujú.

"Vždy sme si boli veľmi blízke. Sme si dosť podobné, rady robíme tie isté veci a zdieľame rovnakých kamarátov." - sestry Spencerové

 

- Najčítanejšie -