Presunúť na hlavný obsah

Detoxikačný drink, ktorý prečistí telo do troch týždňov: Zbaví vás zadržiavania vody, zápalov v tele a podporí tvorbu kolagénu

Chudnutie a diéty

Tento jednoduchý drink, ktorý si pripravíte bezproblémov doma je niečím, čo nielen sľubuje zázraky na počkanie, ale ich naozaj aj robí. Jediné, čoho sa musíte pri ňom držať je pravidelnosť.

Dostanete svoje telo do formy a zbavíte sa zadržiavania vody

Pokiaľ potrebujete telo prečistiť zvnútra, dodať mu potrebné živiny, eliminovať zadrživanie vody a podporiť spaľovanie tukov, máme pre vás tip na skvelý detoxikačný drink, ktorý s telom dokáže urobiť hotové zázraky na počkanie.

Neprehliadnite: Toto s vaším telom dokáže urobiť 100 drepov denne počas jedného mesiaca: Nielen krajší zadok, ale oveľa viac

Okrem toho, že odstráni z organizmu toxíny, zvýši aj hladinu energie a podporí lepšiu náladu. Musíte ho však piť každé ráno nalačno, počkať tridsať minút a až potom si môžete dopriať svoju klasickú raňajkovú rutinu. 

Zelený detoxikačný drink:  

  • hrsť lístkov kelu
  • hrsť špenátu
  • jedno zelené jablko
  • polovica uhorky
  • šťava z jedného citróna
  • lyžica nastrúhaného zázvoru
  • kokosová vodu

Všetko dobre vymixujte a vypite. Takto telu doprajete koncentrovanú dávku živín a antioxidantov, ktoré pomôžu pri očiste tela a celkovej pohode. Aby ste však maximalizovali čistiace vlastnosti, nápoj vždy pripravuje z čerstvých, prírodných, celých ingrediencií.

Drink je plný vlákniny, základných vitamínov, minerálov, antioxidantov a ďalších živín, ktoré podporujú prirodzené detoxikačné procesy tela.

Čítajte tiež: VIDEO: Najlepšie cviky na spaľovanie tukov: Ak chcete dosiahnuť ideálne miery, riaďte sa týmito radami trénera

Počas dňa však nezabúdajte piť dostatočné množstvo čistej vody, ktorá nielen hydratuje, ale podporuje prirodzené očistné procesy. Aby sme boli celkovo zdraví, je dôležité udržiavať primeranú hydratáciu. Na to totiž veľa z nás zabúda.

- Najčítanejšie -