Presunúť na hlavný obsah

Toto nikdy nerobte v prítomnosti muža, ktorého chcete získať: Vieme, čo ho určite odradí

Partnerské vzťahy

Niektoré veci by ste skrátka v prítomnosti muža, po ktorom túžite a chcete získať jeho náklonnosť robiť nemali. Viete o čo ide?

Randenie vôbec nemusí byť také komplikované ako sa na prvý pohľad môže zdať. Sú však určité veci, ktorých by ste sa v prítomnosti muža, ktorého chcete získať mali vyvarovať. 

Príliš veľké sebavedomie

Áno, sebavedomá žena je sexi žena. Avšak nesmiete to v tomto smere preháňať. Akonáhle prekročíte istú hranicu, muži sa väčšinou zľaknú, nakoľko môžete pôsobiť príliš odvážne a samostatne. Chlapi musia mať pocit, že vám majú čo ponúknuť. A pokiaľ sa prezentujete tak, že čokoľvek sama zvládnete, nastáva problém. 

Neprehliadnite: Mala som v živote veľa mužov: Dnes sa idem vydávať, ale svoju minulosť som budúcemu manželovi zamlčala

Vyzdvihovanie predností svojho ex

Toto sa týka fázy, kedy sa snažíte niekoho získať a samozrejme aj začiatkov vzťahu. Keď začnete poukazovať na prednosti a všetko to, čo vedel a dokázal váš ex, v očiach muža strácate kredit. Bude sa cítiť rozhodne nekomfortne a takisto získava pocit, že ho budete neustále porovnávať. Toto je taká malá kontrolka, ktorá mu zabliká a väčšina chlapov tomu venuje pozornosť.

Hranie sa na niekoho iného

Chlapi majú v sebe jednu silnú vlastnosť. Akonáhle sa na hráte na niekoho kým nie ste, veľmi rýchlo to prekuknú. Nesnažte sa správať tak, ako si myslíte, že to ten koho pozornosť chcete získať očakáva. Robte veci tak, ako ich cítite. Muž sa má zamilovať do vašej jedinečnosti, nie do vlastných očakávaní. Len na to mnohé z nás zabúdajú.

Mohlo by vás zaujímať: Týždeň po zásnubách prišiel s touto zvláštnou prosbou: Má si ho čitateľka Denisa napriek tomu vziať?

Dopúšťate sa týchto chýb aj Vy?

spolu hlasovalo 98 ľudí

Áno
24
Nie
74

- Najčítanejšie -