Presunúť na hlavný obsah

Toto mužov znervózňuje pri sexe: Ak to robíte, môžete mať vo vzťahu problém

Sex

Sú veci, ktorých sa pri sexe dopúšťame, no muži ich naozaj nemusia. Ste si isté, že ich nerobíte aj vy?

Niektoré veci skrátka muži pri sexe nemusia. A ak sa ich dopúšťate, nevedomky si tým vo vzťahu spôsobujete problém, keďže oni to zväčša nahlas nepovedia. Viete o čo ide? Pokiaľ nie, čítajte ďalej. Nám to celkom otvorene prezradili. 

1. Problematické dotyky

Ja absolútne neznášam a nedokážem to vystáť, keď mi žena pri sexe nedovolí, aby som sa jej dotýkal. Vraj preto, lebo sa necíti komfortne. Väčšie brucho, boky, čokoľvek vy riešite, my nevnímame takto. Ale, že absolútne nie. Jediné, čo tým robíte, že sme my sami z toho v diskomforte.

Mohlo by vás zaujímať: 10 pilierov stabilného manželstva: Čo by medzi dvomi nemalo chýbať, ak chcú spolu vydržať roky

To máte ako keď dáte niekomu darček, ale zakážete mu ho rozbaliť. Presne takto nejako to potom vidíme. A rozhodne to nie je nič príjemné. (Gregor, 29)

2. Sex po tme

To, čo znervózňuje mňa je sex po tme. A paradoxne všetky moje ex ho chceli takto. Že sa necítia dobre, keď sa na ne pozerám na nahé. Pre mňa nepochopiteľné, ale ženy vždy riešia nejaké svoje vlastné frustrácie.

To je niečo, čím však znižujú libido chlapa. Nie tým, že by sa nám niečo na vás nepáčilo, ale tým, že nám v nejakých veciach dávate nezmyselnú STOP - ku. (Dávid, 33)

3. Odmietanie orálu

Ja som nielen nervózny, ale aj frustrovaný z toho, keď žena odmieta orál. A divili by ste sa, koľko takých je. Pre nás chlapov je to však dokonalá forma zblíženia a prejavu náklonnosti.

Neprehliadnite: Pravidlá v manželstve, ktoré by ste mali porušovať: Áno, v týchto prípadoch je to žiadané!

Je to vzrušujúce, sexi, ak v takejto pozícii vidíte svoju partnerku. No je hrozné doprosovať sa o to. (Milan, 32)

Dopúšťate sa týchto chýb pri sexe aj Vy?

spolu hlasovalo 460 ľudí

Áno
114
Nie
346