Presunúť na hlavný obsah

Ako bábiky: Najkrajšie deti sveta okúzľujú nielen vzhľadom, ale aj veľkým potenciálom, už dnes majú státisíce followerov

Zahraničné celebrity

Už ako bábätká si získali obrovskú popularitu a postupom času sa stávajú čoraz známejšími. Tieto deti sa totiž svojou fyzickou krásou prepracovali naozaj ďaleko a žnú jeden úspech za druhým.

Anna Pavaga

Pôvabná Anna Pavaga z Petrohradu, vyzerá ako živá bábika. Veľké zelené oči, plavé vlásky, plné pery a nádherné rysy tváre sú veľkou devízou tejto 14 ročnej mladej dámy. Vo svete modelingu sa pohybuje od svojich troch rokov a objavila sa aj na stránkach francúzskeho Vogue.

Mohlo by vás zaujímať: Po jej boku sa stal hviezdou, teraz jej to chce vrátiť: Manželka Rogera Federera, Slovenka Mirka, je pre neho láskou života

Okrem dráhy modelky sa venuje profesionálne baletu a to je niečo, čo ju maximálne napĺňa. Anna sa už objavila v niekoľkých televíznych formátoch, vyskúšala si úlohy vo filme a neustále na sebe pracuje. Má v sebe veľký drive a chtíč napredovať.

 

Ava Marie a Leah Rose Clements 

Anjelsky krásne, éterické, úspešné a obdivované. Dvojčatá z Los Angels Ava Marie a Leah Rose majú skutočne sľubne rozbehnutú kariéru. Keď sa dostávali do povedomia ľudí, boli ešte v plienkach. Ich kariéra sa naplno rozbehla, keď mali sedem. Už v tom čase boli označované ako najkrajšie dvojčatá na svete.

Objavili sa na stránkach v Harper's Bazaar Brasil, Vogue, Vanity Fair Italia a pracovali pre značky ako American Girl, Janie and Jack, Claires, Skechers, Old Navy, Lands End, Nike, Disney, Hurley, Mattel, Levis, či Target. Dnes už dokonca navrhujú vlastné kolekcie oblečenia a doplnkov. Zarábajú milióny a ich mama sa snaží o to, aby dokázali zosúladiť školu a naročnejší pracovný harmonogram.

 

Anastazia Knyazeva

Ruska Anastasiu Knyazeva dobýva svet módneho biznisu naozaj vo veľkom od svojich 4 rokov. Na instagrame ju sleduje 1,1 milióna ľudí, má uzavretých niekoľko lukratívnych zmlúv a kontraktov.

Objavila sa v kampaniach svetoznámych značiek ako Fendi, Armani, Roberto Cavalli či Dolce & Gabbana, alebo Baby Dior.

Jej fotografie možno vidieť na bilboardoch v rôznych krajinách a je súčasťou mnohých módnych editoriálov. Niektorí tvrdia, že prebrala štafetu po francúzskej modelke Thylane Blondeau, či Kristine Pimenovej a má veľké preodpoklady byť ešte úspešnejšou ako ony.

Prečítajte si: Chyby z mladosti, ktoré neskôr musíme naprávať: Týmito nevedomosťami si zbytočne pridávame roky navyše

- Najčítanejšie -