Presunúť na hlavný obsah

Cindy Crawford sa kedysi vydala za Richarda Gerea: Prečo bol u nich 17-ročný vekový rozdiel problémom?

Zahraničné celebrity

Manželstvo svetoznámej topmodelky a jedného z najznámejších hercov Hollywoodu nevydržalo dlhšie, než štyri roky. Ich legendárnej romantike sa do cesty postavili takmer dve desaťročia, ktoré delili.

Supermodelka Cindy Crawford prešla svadobnou uličkou k Richardovi Geremu v roku 1991. Po výmene manželských sľubov spolu vydržali do roku 1995. Ich pomerne krátky zväzok skrachoval na vekovom rozdiele, ktorý predstavuje sedemnásť rokov. 

Keď sa dvojica spoznala, modelka mala ľahko cez dvadsať, herec zasa tesne pred štyridsiatkou. "Na začiatku vzťahu, keď ste mladá žena, tak si hovoríte: ‚Má rád bejzbal? Tiež si ho obľúbim! Má rád tibetský budhizmus? Možno sa mi zapáči tiež. Skúsim to!‘," zhrnula svoje vtedajšie nastavenie Crawford. Jej slová odzneli v dokumente The Super Models, ktorý odvysielala platforma Apple TV +

Cindy s odstupom niekoľkých dekád vidí spomínanú prispôsobivosť ako kameň úrazu. Myslí si, že keď je žena (alebo ktokoľvek) vo vzťahu vo veľmi mladom veku, tak má tendenciu prispôsobovať sa partnerovi snáď vo všetkom. A ona nebola výnimkou. Richarda milovala a tým, že ešte nemala definované hranice, ľahko skĺzla do túžby čo najviac vyhovieť partnerovi.

Mohlo by vás zaujímať: Ikonická herečka sa štyrikrát rozviedla: Osudového muža už nehľadala, prišiel za ňou sám, ich príbeh pripomína romantický film

Práve v tomto nastavení dočasne obmedzila svoju rozbehnutú modelingovú kariéru a vstúpila do prostredia filmu a televízie. Za tento kariérny krok je, samozrejme, vďačná, keďže sa vyprofilovala ako herečka a moderátorka. 

"Richard bol starší, takže som sa pohybovala v inom okruhu ľudí a už som nerobila veci, na ktoré som bola zvyknutá. Bolo to obdobie v mojej kariére, kedy som sa odklonila od módnej elity a kedy som prevzala väčšiu zodpovednosť za svoju kariéru," uviedla Crawford. 

Neprehliadnite: Máme spojenie, ktoré nemá nič spoločné s vekom: Jason Statham a Rosie Huntington-Whiteley tvoria pár snov

Cindy je Richardovi vďačná za všetok čas, ktorý spolu prežili, a taktiež mu pripisuje zásluhy na jej kariére vo filmovom a televíznom priemysle. Veľa sa od neho naučila, no postupom rokov, kedy sa vymanila z pozície tej prispôsobivej, sa od seba začali vzďaľovať. Už jednoducho nechcela nasledovať, ale kráčať po vlastnej ceste.