Presunúť na hlavný obsah

Tehlové odtiene si počas jesene zamilujete: Inšpirujte sa kúskami, ktoré vám rozhodne dodajú sexappeal

Móda

Odtiene tehlovej a oranžovej sa aktuálne dostávajú do popredia. Tieto farby jesene vám totiž dokážu zvýšiť atraktivitu a dodať jemnosť.

Sofistikovaná elegancia

Tak ako predchádzajúcu jesennú sezónu aj teraz sa móda vracia k tradične teplejším farebným tónom, ako je tehlová, či výrazná oranžová. Tieto farby ovládnu ulice a dotvoria kolorit pomalšieho a sychravejšieho obdobia. Je to tým, že povzbudzujú fyzickú aktivitu a človek má tiež vraj hneď lepšiu náladu. 

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Nádherne takto vyzerajú monochromatické stylingy, ale môžete ju kombinovať aj s bielou, zlatou, čiernou, či béžovou. Odvážnejšie ženy môžu siahnuť aj po tmavozelenej, či khaki. Základ však vždy nechajte vyniknúť.

Jednoduchá kombinatorika

Pokojne siahnite aj po kostýmoch v tomto odtieni. Je to mimoriadne trendy a chic. Vôbec sa nebojte voľnejších variácií, budete sa cítiť aj pohodlne a na túlanie po meste je to ako stvorené. Nemusíte to preháňať ani s doplnkami, keďže táto farba sama o sebe púta pozornosť.

Efektívne spojenie

Pokiaľ chcete upútať, táto kombinácia je ideálnou. Skvelé je, že sa hodí rovnako plavovláskam ako aj brunetkám. Dosiahnete veľmi sofistikovaný a neopozeraný look. Experimentujte so samotnými odtieňmi farieb, to dokáže potom vždy vytvoriť tak trochu iný výsledok.

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria