Presunúť na hlavný obsah

Zdá sa, že hviezdy 90. rokov zažívajú veľký comeback: Ako sa zmenila Pamela Anderson, Linda Evangelista, či Jennifer Coolidge?

Zahraničné celebrity

Počas rokov si zažili absolútne vrcholy aj pády, no aktuálne hlásia najväčšie hviezdy 90. rokov svoj hviezdny návrat. Ako a v čom sa počas rokov zmenili?

Linda Evangelista

Linda Evangelista, jedna z najväčších ikon módneho sveta 90. rokov má za sebou skutočne náročné obdobie. Nevydarený plastický zákrok jej zmenil tvár na nepoznanie a následne na to jej diagnostikovali rakovinu. Dnes už vie, čo je to siahnuť na úplné dno a v prioritách má jasno. Hoci bola dlho v úzadí, nedávno však spolu s kolegyňami Cindy Crawford, Naomi Campbell, či Christy Turlington predstavili dokument The Super Models, ktorý sa zaoberá ich kariérou a tým ako sa dostali na modelingový vrchol. 

Sexi a zvodná Kanaďanka Linda roky predvádzala pre tie najzvučnejšie mená, spolupracovala s najvýznamnejšími návrhármi a podpisovala len miliónové kontrakty. Momentálne žije pre moment a užíva si každý jeden deň na maximum. 

"Viem, že som jednou nohou v hrobe a práve preto si užívam život viac, než kedysi."

Čítajte tiež: Svadba v klane Kardashian? Kris Jenner sa so svojím o 25 rokov mladším partnerom údajne zasnúbila

Pamela Anderson

Treba uznať, že 56 ročná kráska, bývalá najväčšia hviezda Baywatchu, sexsymbol danej doby, žena, ktorá sa pravidelne objavovala na stránkach Playboya, dnes vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým! Kým kedysi sa snažila zaujať svojou vyzývavosťou, extravaganciou, po rokoch je niekde úplne inde. Snaží sa o prirodzenosť, autenticitu a to nielen v prejave navonok, ale aj vo svojom vnútri.

"90-te roky sú preč, je rok 2023. Rada robím úplne iné veci, než kedysi. Mám pocit, že toto je nová, dôležitá kapitola môjho života… Je to smiešne, pretože namiesto spoločenských akcií si teraz užívam to, že som na záhrade. Pod nechtami mám stále hlinu. Je pekné občas niekam vyraziť s diamantmi, ale radšej si užívam svoj pokoj. Som v skutočne dobrom životnom nastavení."

Jennifer Coolidge

Jennifer Coolidge, ktorá zažiarila v sérii tínedžerských komédií Prci, prci, prcičky, ale aj vo vedľajšej úlohe vo filmoch Pravá blondínka či Moderná popoluška, bola sexsymbolom 90. rokov a ženou, ktorú muži milovali. Najmä rola MILF-ky, ako Stiflerovej mamy, ktorá si užívala so synovým spolužiakom ju na určitú dobu zaškatuľkovala. 

Na scénu sa vo veľkom vrátila vďaka seriálu The White Lotus, kde postavu Tanye McQuoid stvárnila tak presvedčivo, že si za túto rolu prevzala zlatú sošku Golden Globes 20 za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. Pri ďakovnej reči venovala samotnému tvorcovi, Mikovi Whitovi krásne slová.

"Mike White, dal si mi nádej. Umožnil si mi začať znova..."

Neprehliadnite: Keď ich nemáte rady, spravia vám zo života peklo. Pozrite sa, čo vyvádzajú Kardashianky svojim nepriateľom