Presunúť na hlavný obsah

Christmas mood: Must have kombinácie zlatej a červenej, ktoré si zamilujete

Móda

Počas sviatočného obdobia oveľa intenzívnejšie siahame po zlato-červených tónoch. Tieto farby dodávajú akúsi magickosť, dávku tajomna a skutočne sú teraz aj mimoriadne chic.

Zahviezdite kombináciou výraznejších akcentov

Akcenty červenej a zlatej k tomuto obdobiu patria. No a ak ich spojíte, máte dokonalý styling na svete. Červená farba evokuje ženskosť, silu a zlatá zase dodáva magickosť a čaro.

Čítajte viac: VIDEO: Marcel Holubec predstavil kolekciu Charactère 2022: Múzou kolekcie je speváčka Jana Kirschner

Rozhodne zaujmete v kostýmoch v kombinácii so zlatými doplnkami a celkovo viete look dotvoriť aj slávnostnejším líčením v takýchto tónoch. Toto je obdobie, kedy trblietky nemajú STOP - ku, práve naopak. Užívajte si ich!

Minimalizmus aj extravagancia 

Čierna a červená tvoria klasiku, ktorou nič nepokazíte, no dokážete ich rozžiariť práve rôznymi aplikáciami na svetríku, či zlatými doplnkami. Vrstvenie retiazok a zlatá kabelka vám dodajú nenútený glam. Aj keď ste doteraz možno tieto farby nemuseli je čas to zmeniť. 

Nenútený glam

Červená má množstvo odtieňov a burgundy je farbou, ktorá sa stala mimoriadne obľúbenou. Takto ozvláštnite aj zaužívanú klasiku a dáte svojmu looku niečo navyše. 

Neprehliadnite: VIDEO: Fashion Ballet '23 stiera pomyselné hranice medzi módou a baletom: Návrhár Marcel Holubec W stelesnil mier a slobodu

Šperkom môže byť napríklad kabelka. Veď kedy skúsiť niečo iné a odvážnejšie, ak nie teraz? Je totiž ideálny čas na experimentovanie.