Presunúť na hlavný obsah

Odborníčka v oblasti krásy, Silvia Dragan prezradila svoju beauty rutinu: Na čo nedá dopustiť?

Zábava

Sympatická a úspešná podnikateľka, odborníčka v oblasti krásy a v neposlednom rade mama, Silvia Dragan prezradila svoju beauty rutinu. Pozrite sa, na čo ona sama v tomto smere nedá dopustiť.

Je majiteľkou úspešných salónov, v beauty svete je jej meno skutočným pojmom a sama je známa láskou k prirodzenosti, autenticite a k vyzdvihovaniu ženskej krásy. Na čo nedá Silvia Dragan v tomto smere dopustiť? A ako vyzerá jej bežná rutina? To a ešte oveľa viac prezradila. 

Kedy prišla myšlienka: “Chcem vybudovať niečo vlastné?” Čo bolo na tom celom najťažšie?

Pre mňa to bol jasný štart s cieľom od mlada budovať svoje a nič iné. Ale u nás v rodine to bolo akoby to “normálne” nie nič výnimočné. Pravda je ale taká, že na začiatku vás nikto nepotiahne a na všetko ste sama a všetko je prvýkrát. Občas bývalo ťažké udržať si pracovnú disciplínu a drive, keď vás nikto nepopohnal a jediný, komu na tom celom záležalo ste bola vy sama.

No v beauty som začínala čistou láskou k nechtom. Začala som po domoch robiť manikúry, lebo som to milovala, až neskôr sa z hobby stala moja práca. Služby som postupne rokmi rozširovala tak nejako prirodzene podľa dopytu našich zákazníčiek a tak rástol aj kolektív mojich báječných kolegýň a kolegov.

Aká je tvoja najobľúbenejšia procedúra?

Ja milujem absolútne pleťové ošetrenia Comfort ZONE. Sú intenzívne, voňavé, spojené s intenzívnou masážou. Efekt je krásna pleť ihneď a ja mám z tej masáže vždy úžasný relaxačný zážitok!

Neprehliadnite: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Je nejaké heslo, ktorého sa vrámci podnikania držíte?

Kvalita! Vždy vyberáme to najkvalitnejšie na trhu. Výrobky musia byť TOP kvality, vegánske a z udržateľných zdrojov v čo najvyššej miere, musia obahovať prírodné zloženie to je úplná samozrejmosť u nás. Základom sú však ruky a charakter mojich kolegov. Zaslúžia si moju úctu a adekvátne ocenenie. Bez nich by nebolo nič. 

Prečítajte si: Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy