Presunúť na hlavný obsah

Natočila reklamy s modelkou z Victoria’s Secret, miluje tanec a je hrdá na svoj pôvod: Čo ukrýva Mirka Pikolová v kabelke?

Feminity TV

Vyzerá skvele je milá, láskavá, úprimná a do povedomia ľudí sa dostla najmä vďaka súťaži Česká Miss, či populárnej show Love Island. Modelka, influencerka, herečka, speváčka v jednom sa rozhodne v živote nenudí a je mimoriadne akčnou ženou.

Mirka Pikolová je mladá Češka, rodáčka z Prahy, ktorú si väčšina ľudí spája zrejme s Českou Miss, či jej účinkovaním v Love Islande. Známa kráska sa venuje modelingu, herectvu je speváčkou a tiež influencerkou. Málokto tuší, že v roku 2005 získala prvé miesto v kategórii hiphopu na majstrovstvách sveta, ktoré sa konali v Nemecku a tanec je pre ňu veľkou srdcovkou. 

Prečítajte si: Mikloškove kostýmy sú ako majstrovské dielo. Návrhár poodhalil proces tvorby na Let’s Dance, je to celkom dobrá matematika

Zažiarila však aj na divadelných doskách, keď účinkovala v muzikáli Mata Hari, či Casanova. Dokonca sa jej podarilo natočiť reklamy s modelkou z Victoria’s Secret.

Čo nosíš vo svojej kabelke? Ktoré produky v nej máš také, že si bez nich nevieš predstaviť deň?

Parfém, peňaženku, kapesníky, krém na ruky, balzam na pery, kľúče, gumičky-pinetky-sponky, žuvačky, prášok proti bolesti, zrkadlo, mokré utierky.

Mohlo by vás zaujímať: Soňa Müllerová oslávila 60 rokov. Na jej vzhľade by ste to nebadali kvôli dvom jednoduchým trikom

Neobídem sa ani bez okuliarov, púdru so štetcom, pera a hrebeňa. Deň si nedokážem predstaviť asi bez parfumu, dokladov. Musím priznať, že čím som staršia, tým je toho viac!