Presunúť na hlavný obsah

Pristihla som ho na káve s bývalou: Myslela som na najhoršie, konfrontovala ho a dozvedela sa pravdu

Sex a vzťahy

Klára podozrievala svojho priateľa Ivana z toho, že ju začal podvádzať s jeho bývalou. Nuž darmo, niekedy stačí aj jedna káva s bývalou, o ktorej sa „zabudnete“ novej partnerke zmieniť a fantázia pracuje na plné obrátky.

O bývalých partneroch vedeli 

Klára bola s Ivanom ešte len niečo cez pol roka, ale mala pocit, akoby ho poznala už dlhé roky. Jednoducho si padli do oka, zistili, že sa skvele dopĺňajú a láska na seba nenechala dlho čakať: „Od začiatku sme boli k sebe úprimní. Povedali sme si o svojich bývalých. Vedela som, že jeho bývalá partnerka, Lena, mu skutočne veľmi ublížila, pretože ho vodila dlho za nos, pretože mu nevedela povedať pravdu do očí. A síce, že sa zamilovala do niekoho iného a chce sa rozísť po piatich rokoch chodenia. Nakoniec si Ivan prečítal ich konverzáciu plnú lásky a neveril, že mu to urobila. Bol vraj v šoku, ale nepožadoval žiadne vysvetlenie. Jednoducho jej povedal, nech je radšej ticho a nadobro zmizne z jeho života. Hoci sa ho pokúšala potom kontaktovať ešte veľakrát, nereagoval,“ opisuje nepekný koniec vzťahu jej súčasného priateľa Ivana, Klára. 

Mohlo by vás zaujímať: Patrik ma neustále porovnával s bývalou partnerkou. Jedna situácia to však celé zvrátila

Myslela som si, že ma zrak klame 

Preto, keď ho Klára jeden podvečer pristihla na večeri v centre mesta práve s jeho bývalou, Lenou, tentoraz neverila vlastným očiam ona: „Povedal mi, že sa zdrží v práci, tak som zavolala kamarátke, nech si spolu tiež zájdeme poklebetiť pri poháriku. No ako sme prechádzali cez ulicu a pozrela som sa dovnútra jednej reštaurácie, kde aj my spolu radi s Ivanom chodievame, myslela som si, že ma zrak klame. Nahla sa k nemu, chytila mu ruku a pozerala sa na neho s takým prosíkom... Ako každej inej žene aj mne pracovala fantázia na plné obrátky. Jednoducho som si začala myslieť, že sa chce k nemu vrátiť,“ objasňuje svoje myšlienky Klára. 

Bez hanby mi klamal znova, tak som spustila

Priateľke sa nakoniec ospravedlnila a povedala, že jej nie je dobre, že ide radšej napäť domov. Nechcela sa jej ešte zdôveriť, pretože to musela v sebe spracovať sama. Tak sa vždy vyrovnávala s niečím negatívnym, nečakaným. Počkala si na neho u neho v byte, pretože mala kľúče. Prišiel a správal sa akoby nič: „No keď som sa ho spýtala, či mali s kolegom niečo naliehavé v práci a on mi zjavne znova bez hanby klamal, spustila som. Povedala som mu, že som ho videla a nemusí zapierať. Tiež som sa ho priamo spýtala, či sa so mnou kvôli nej plánuje rozísť... Zdalo sa mi, že je šokovaný, ale pripisovala som to tomu, že som ho pristihla. Keď som sa ako tak upokojila a pustila ho k slovu, priznal celú pravdu,“ pokračuje Klára. 

Čítajte tiež: Skutočný príbeh: Bývalá priateľka môjho partnera nám odmieta dať pokoj

Veľký návrat sa nekoná, v skutočnosti jej išlo o toto

Pravdou bolo, že ho Lena rozhodne nežiadala o to, aby sa k sebe vrátili: „Vraj prosila len o šancu dopovedať nevypovedané z čias ich rozchodu. Ide sa vydávať, čaká dieťa s tým mužom, s ktorým Ivana aj podviedla. Vraj sa chce vysporiadať s minulosťou a musí sa mu ospravedlniť, inak nemôže začať svoj nový život. Hoci mal chuť odmietnuť ako aj toľkokrát predtým, niečo mu nakoniec našepkalo, aby si ju vypočul. Ospravedlnila sa mu, že ho tak dlho vodila za nos. Vraj sa bála svojich pocitov voči tomu mužovi a zároveň sa bála stratiť niekoho, s kým bola taký dlhý čas. Bola zbabelá a dnes vie, že mala byť od začiatku úprimná, keď vedela, že nevidí svoju budúcnosť s Ivanom, ale s tým druhým. Tá ruka na ruke a výraz v jej očiach, čo som videla cez sklo reštaurácie bolo len vyjadrením skutočnej ľútosti. Potom sa vraj rozlúčili, a Ivan bol nakoniec rád, že to takto uzavreli. Vraj tým mohol aj on uzavrieť nepeknú kapitolu svojho života, aby sa sústredil naplno na tú so mnou,“ priznáva Klára, ktorá to chápala, ale aj tak bola nahnevaná, že ju klamal s tým kolegom. Povedala mu, že jej to mohol priznať, že by to pochopila. Sľúbil jej, že sa to viackrát nestane, a že budú k sebe skutočne už len úprimní. 

Neprehliadnite: Keď ma bývalý nechal pre inú, mala som hlavu plnú pomsty: Potom sa však stalo toto a ja som ho začala v skutočnosti ľutovať