Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 12.2-18.2.: Čas pre seba, nové projekty, ale aj problémy vo vzťahoch

Zábava

Február vo všeobecnosti praje novým začiatkom a výzvam. Nesie so sebou dávku kreativity, no zároveň treba prinášať aj obete. Čo čaká tento týždeň vás?

Baran

Ak je vo vašom živote niekto výnimočný, uistite sa, že nezanedbávate jeho pocity. Vyrovnajte sa s emocionálnymi výbuchmi, keď k nim dôjde. Nesnažte sa nič robiť nasilu, nechajte veciam voľný priebeh. Skúste cieliť pozornosť na to, čo je pre vás podstatné. To vám pomôže aj v zásadných otázkach sa rozhodovať správne. 

Býk 

Zadané znamenia premýšľajú o ďalšom vážnom kroku vo vzťahu. Či už pôjde o zásnuby, vstup do manželstva alebo premýšľate nad potomkom verte, že je to správna cesta. Vo vašej kariére nastala náhla zmena kvôli Saturnu. Buďte pripravení, nakoľko to môže ovplyvniť vašu budúcnosť. 

Neprehliadnite: Akú prácu by ste mali robiť podľa znamenia zverokruhu? V tomto dokážete byť najúspešnejší podľa astrológov

Blíženci

Niekedy je skvelé zbaliť si kufre a ísť niekam, kde vás nikto nepozná. Keď cestujete sami, cítite sa pokojne a presne to teraz potrebujete. Váš život si žiada zmenu a vy si to veľmi dobre uvedomujete. Skúste počúvať vnútorný hlas, povedie vás správnym smerom.

Rak

Vzťahy nie sú len o vzájomnej láske. Pracujte na problémoch, ktoré ste mali predtým, aby ste sa dokázali posunúť ďalej. Nevšímajte si klebety na pracovisku. Len sa držte svojej práce a nevenujte pozornosť ničomu, čo sa hovorí. Zbytočne vás to zaťaží a v ničom vám to nepomôže. 

Lev

Ak máte vzťah na diaľku, budete sa dnes cítiť veľmi osamelo. Fyzický dotyk je všetko, na čo môžete myslieť. Práve preto začnete aj viac flirtovať s kýmkoľvek to pôjde. Dávajte však pozor, táto hranica je celkom tenká. Finančne sú veci oveľa lepšie ako predtým, čo vás teší. 

Panna

Prichádzate do fázy, kedy potrebujete vypnúť a venovať sa len sebe. Po všetkých stránkach a vo všetkých oblastiach. Keď uprednostníte svoje túžby, pomôže vám to a budete badať obrovské zmeny, pretože sa začnete aj vnútorne cítiť vyrovnane. 

Váhy 

Hoci tento týždeň hviezdy hrajú vo váš prospech, stále musíte robiť nejaké kroky, byť aktívnejší a energickejší. Časy sa menia k lepšiemu a vy to cítite v kostiach. Je takisto ideálny moment začať sa venovať novým projektom a výzvam. Všetko, čoho sa dotknete bude naozaj úspešné.  

Škorpión 

Počas nášho života sme často vystavení množstvu toxického správania. Musíme sa odnaučiť toto správanie prijímať, aby sme dosiahli zdravší stav bytia. To si však vyžaduje čas. Robíte si starosti s vecami, na ktorých vo vašom živote skutočne nezáleží. Opýtajte sa sami seba: Bude na tom záležať o päť rokov? Ak nie – netrápte sa tým.  

Strelec 

Prestaňte sa obávať, že ste neurobili dosť pre váš vzťah. Váš partner je dospelý a s niektorými vlastnými problémami si poradí aj bez vás. Neberte si všetko tak k srdcu a nedovoľte, aby vás iní zaťažovali tým, čomu by mali čeliť sami. Inak vás to stiahne nadol a odoberie vám to množstvo energie. 

Kozorožec

Možno budete cítiť potrebu väčšej stability vo svojom osobnom živote, trochou úsilia z vašej strany sa však všetko ustáli a presne to, teraz potrebujete. Nepokúšajte sa experimentovať so svojím šťastím pri investovaní alebo stávkovaní. 

Čítajte tiež: 5 najbohatších znamení v roku 2024: Astrológovia sa zhodli na ľuďoch narodených v týchto dátumoch

Vodnár

Vaša úroveň kondície a celková energia sú na vzostupe. Očakávajte závan čerstvého vzduchu, niečo nové na určenie zmeny k lepšiemu. Nekritizujte zbytočne ostatných. Môžete niekomu neúmyselne ublížiť, preto sa snažte nechať si takéto slová pre seba.

Ryby

Najlepšie by bolo, keby ste si v tomto období zachovali spoločenský odstup a zostali doma vždy, keď to pôjde. Pochopíte vďaka tomu zásadné a prelomové súvislosti v živote, pričom mu takto dáte úplne iný rozmer. Zistite, čo je pre vás dôležité, a zamerajte sa na to.