Presunúť na hlavný obsah

Dvojice, ktoré skôr, či neskôr čaká rozchod: Ak sa dajú dokopy, napokon ich vzťah stroskotá na zásadnej veci

Partnerské vzťahy

Existujú páry, ktoré spolu nikdy nevytvoria dokonalú symbiózu aj keď sa budú snažiť. Skrátka ich vzťah nie je predurčený na úspech. Zistite, koho sa to týka.

Baran a Kozorožec

Barani sú zábavní, impulzívni, no a istým spôsobom tak trochu aj nezodpovední ľudia, ktorí s Kozorožcami rozhodne nejdú dokopy. Totiž premýšľaví a extrémne zodpovední Kozorožci nedokážu vo vzťahu ustáť niekoho, kto je neformálny v každej životnej situácii.

Čítajte tiež: Čo ženy hľadajú v cudzích posteliach? Prezradili, prečo sa najčastejšie utiekajú k milencom

Barani milujú byť okolo ľudí, ktorí sú úprimní, romantickí a otvorení transparentnej komunikácii – teda všetkému, čím Kozorožci nie sú. Práve preto vytvorenie puta medzi týmito dvomi nemôže nikdy tvoriť nič iné ako chémia. No a to samozrejme na nejaký dlhodobý vzťah ani náhodou nestačí.

Rak a Baran

Raci sú citliví, empatickí, no trochu bojazliví, keď príde na to, že by sa mali dostať do konfrontácie s ohnivým Baranom. Ten má veľmi entuziastickú a výraznú osobnosť, ktorá zväčša negatívne vplýva na Rakov, túžiacich po pokojnom, bezpečnom a harmonickom prostredí.

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

To je vlastne v úplnom rozpore s tým, čo Baran chce, teda bláznivý, vzrušujúci vzťah založený na dobrodružstvách, plný vášne a odviazanosti. Aj keď sa to možno v začiatkoch neprejaví, túto dvojicu dané zásadné rozdiely skôr, či neskôr dobehnú. 

Môže vzťah týchto dvojíc podľa Vás fungovať?

spolu hlasovalo 99 ľudí

Áno
56
Nie
43