Presunúť na hlavný obsah

Búrlivé obdobie v láske, nevera aj návraty k sebe: Tieto znamenia čaká koncom týždňa niekoľko zásadných výziev

Partnerské vzťahy

Prevraty, veľké zmeny aj nové výzvy. Niektoré znamenia si budú teraz prechádzať skutočne významnými momentami. Ste medzi nimi aj vy?

Urobte to, čo cítite aby ste získali pocit pokoja

Platí, že vždy pred obrovským posunom v živote nastanú turbulencie, v človeku prebieha obdobie neuveriteľne náročných energií, veľa úzkosti a nepríjemný pocit hroziacej zmeny sa akosi znásobuje. Väčšinou to vnímame tak, že náš svet sa trasie v základoch a je ľahké nechať myseľ, aby začala premýšľať a predpokladať veci, ktoré ani nemusia byť pravdivé. Takže pamätajte, že v 99,9% prípadov sú to len obyčajné nepodložené obavy. 

Neprehliadnite: Jedna noc s ním mi poriadne skomplikovala život: Kvôli nemu som takmer prišla o budúceho manžela, ale aj o sestru

A aj keď je zmena v konečnom dôsledku väčšinou po takejto transformácii vedie k lepšiemu, môže byť veľmi nepríjemné prejsť týmto procesom. Najmä preto, že nemáme potuchy o tom, čo príde ďalej, takže sa cítime celkom bezmocní. Takýmto obdobím si teraz budú prechádzať Kozorožci, Vodnári a Raci.

Mohlo by vás zaujímať: Mala to byť oslava zásnub: Z ničoho nič sa na nej objavil môj prízrak z minulosti a ja som ostala v šoku

Urobte to, čo cítite, že musíte urobiť, aby ste získali pocit pokoja. Ak sa k veciam, ktoré vám život prináša postavíte tvárou, posunie vás to o niekoľko levelov vpred. Niekto si prejde komplikovaným rozchodom, iní odhalia dlhoročnú neveru, ďalší pochopia, že keď chcú osobnostný posun, musia opustiť v práci miesto, na ktorom len stagnujú. Áno, toto všetko bude vyžadovať vašu veľkú silu a odvahu, ale verte, že to bude stáť za to!

Sú podľa Vás osobnostné transformácie v živote dôležité?

spolu hlasovalo 61 ľudí

Áno
53
Nie
8