Presunúť na hlavný obsah

Nadčasový look Jennifer Aniston z roku 2003: Vždy trendy a popredu, právom bola módnou ikonou celé jedno desaťročie

Zahraničné celebrity

Pred 21 rokmi si obľúbená herečka, Jennifer Aniston, obliekla róbu, ktorá bola zmesou nadčasovosti, minimalizmu a elegancie. Vďaka tomuto outfitu a svojej slávnej role z tých čias, Rachel Green, bola celé desaťročie módnou ikonou.

Synonymom pojmov trendy a vždy popredu 

V roku 2003 mal svetoznámy sitcom Priatelia za sebou 9 sérií a neexistoval nikto kto by nepoznal meno Jennifer Aniston. Ani nikto, kto by nepoznal jej najslávnejšiu postavu, Rachel Green. Bola to kombinácia jej postavy, úspechu, talentu a citu k móde, ktorá z tejto herečky vytvorila zároveň módnu ikonu po celé jedno desaťročie. Jenn bola synonymom pojmov trendy a vždy popredu. Dovolíme si tvrdiť, že je ním svojím spôsobom dodnes. 

Mohlo by vás zaujímať: Po tom, ako prelomila mlčanie, prišla o najdôležitejšieho muža života: Jennifer Aniston ako najstatočnejšia žena Hollywoodu

Majstrovská kombinácia nadčasovosti a minimalizmu 

Ako informuje portál bustle.com, štýl Jennifer Aniston je majstrovskou kombináciou nadčasovosti a minimalizmu, ktorý je stále zaujímavý. Jeden z najlepších príkladov tohto tvrdenia je jej look z 9. marca 2003, keď sa Jennifer zúčastnila odovzdávania cien Screen Actors Guild Awards v elegantnej čiernej róbe od Giorgia Armaniho, ktorý presahuje desaťročia. Bok po boku spolu s ňou kráčala po červenom koberci aj jej nielen seriálová priateľka, Courteney Cox. 

Čítajte tiež: Prehnaným cvičením som si zničila telo, hovorí Jennifer Aniston: Tvrdé tréningy už odmieta a má lepšiu kondičku, než pred 30 rokmi

Rozhodla sa pre cestu nenápadnej elegancie 

Pozoruhodný výber večernej róby vzhľadom k faktu, že takéto prestížne hollywoodske udalosti sú skôr zaplavené celebritami s prehnaným, extravagantnejším vzhľadom. Jennifer sa už vtedy rozhodla ísť inou, nenápadnejšou cestou po červenom koberci. Bola stelesnením nenápadnej elegancie. Súhlasíte s nami? 

Neprehliadnite: Overená diéta podľa Jennifer Aniston: Na celkovú zmenu figúry stačí len jedna zmena v jedálničku

Jednoduchá, ale rozhodne nie fádna 

Jednoduchá  priliehavá silueta, ktorá však rozhodne nepôsobila fádne. A to práve vďaka masívnym výrezom v strede samotnej róby. Tie siahali až po Jenniferin pupok. Dizajn s dvoma dierkami vpredu bol prítomný aj na zadnej strane šiat s podobnými kravatovými akcentmi. V kombinácii s jej jemne nalíčenou tvárou a rokmi overenými rozpustenými vlasmi, pôsobila  dodnes pôsobí nenútene a pritom neprehliadnuteľne, čo myslíte? 

Páčil sa a páči sa vám dodnes módny štýl Rachel Green alias Jennifer Aniston?

spolu hlasovalo 177 ľudí

Áno
169
Nie
8