Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v týchto znameniach patria medzi najvášnivejšie: Dostanú každého chlapa, po ktorom túžia

Partnerské vzťahy

Tieto ženy sa radia medzi vášnivé, príťažlivé a naozaj sexi. Kým muži ich zbožňujú, ženy ich až tak nemusia. Dostanú totiž každého chlapa, ktorého chcú.

Hovorí sa, že vášeň je sila, ktorá dokáže zapáliť tie najhlbšie emócie a vytvoriť nezabudnuteľné momenty. V oblasti astrológie sa verí, že určité znamenia zverokruhu majú vrodenú schopnosť vlievať vášeň do ich intímnych vzťahov. Ktoré ženy sa radia do tejto kategórie a chlapi im nedokážu za žiadnych okolností odolať? 

Lev

Levice sú prirodzenými vodkyňami a táto črta sa vzťahuje aj na ich vášnivé aktivity. Vyžarujú sebavedomie a až kráľovskú auru, ktorá uchváti adza každého muža, ktorého stretnú. V spálni sú teatrálne a milujú byť stredobodom pozornosti, čím premieňajú každú intímnu chvíľu, na veľkolepé predstavenie vášne. Veľkorysá a srdečná povaha dodáva romantickým snahám ďalšiu vrstvu intenzity.

Mohlo by vás zaujímať: Nasťahovala som si ho do bytu: Po čase som si začala všímať veci, ktoré som predtým cez ružové okuliare nevidela

Baran

Ženy narodené v znamení Barana sú známe svojím odvážnym a dobrodružným duchom. Ich nebojácna povaha siaha až do spálne, kde dychtivo skúmajú nové územia rozkoše. Neboja sa prevziať iniciatívu a intímne stretnutie je tak s nimi vždy vzrušujúcou a vášnivou cestou. Ohnivá energia a spontánnosť vytvárajú elektrizujúcu atmosféru, vďaka ktorej po nich muži túžia ešte viac.

Strelec

Prirodzené prieskumníčky, ktoré stále hľadajú nové skúsenosti a posúvajú vlastné hranice. V ríši vášne prinášajú zmysel pre dobrodružstvo, ktoré udržuje plameň v každom vzťahu. Strelkyne sú otvorené a nadšené, vďaka čomu sú ochotné v spálni skúšať nové veci. Ich optimizmus a slobodomyseľná povaha vytvárajú hravú a vášnivú atmosféru, ktorá zanecháva na mužoch trvalý dojem.

Neprehliadnite: Sestra potrebovala po rozvode pomoc: Ubytovala som ju u seba a na oplátku mi zničila vzťah s priateľom

Vnímate dané ženy rovnako?

spolu hlasovalo 252 ľudí

Áno
129
Nie
123