Presunúť na hlavný obsah

Inšpirácie na veľkonočné dekorácie: Toto hravo zvládnete a vnesiete do svojho domova nádych jari

Bývanie

Pokiaľ ešte nemáte veľkonočnú výzdobu, inšpirujte sa doplnkami, ktoré si hravo zvládnete vyrobiť aj sami doma. Stačí vám pár vecičiek a dokážete vykúzliť nádherné handmade dekorácie.

Kvetinový zajačik na zavesenie

Keď radi tvoríte, skúste si vyrobiť kvetinového zajačika. Postačí vám tvarovací drôtik, biely špagátik a gypsomilka. Z drôtika vytvarujte zajaca podľa návodu, obmotajte ho bielym špagátikom a gypsomilkou. Do vázy dajte nejaké halúzky, zaveste vajíčka a zajačika. Jednoduché a krásne! 

Inšpirujte sa: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Váza s vajíčkami

Túto dekoráciu môžete umiestniť do obývačky, ale krásne sa bude vynímať aj v jedálni. Postačí vám sklenená nádoba, slama, škrupiny vajíčok a nejaké kvietky. Dokonalý príklad minimalizmu, ktorý v praxi funguje skvele.

 

Veniec na stôl zo škrupiniek

Toto je skvelá aktivitka aj keď máte malé deti. Budete potrebovať len škrupinky z vajíčok, lepiacu pištoľ a sušené kvietky. Vezmite si nejakú nádobu vo veľkosti ako chcete veniec. Okolo nej rozložte škrupinky a pištoľou ich zlepte k sebe. Nádobu vyberte, do vajíčok vložte kvietky a máte hotovo!

Mohlo by vás zaujímať: Trendy v bývaní na rok 2021: Načerpajte inšpiráciu ešte pred zariaďovaním a prerábaním vášho príbytku