Presunúť na hlavný obsah

Chcel ma a ja som chcela jeho: Malo to však háčik, obaja sme boli tesne pred svadbou s niekým iným

Sex a vzťahy

Bol to snúbenec mojej priateľky a ja som si mala brať jeho dobrého známeho. Napriek tomu sme v jednej chvíli k sebe zahoreli vášňou, ktorú sme možno od nášho prvého stretnutia len potláčali.

Moja priateľka, jej snúbenec, jeho známy a môj kolega z práce 

Ivana si mala už o necelého pol roka brať svojho dlhoročného partnera, Karola. Súčasne sa mala už o dva mesiace vydávať jedna z jej dobrých priateliek, Karolína: „Jej vyvoleným bol Matej, s ktorým som ju vlastne zoznámila ja, pretože s Matejom pracujeme v jednej firme, na tom istom oddelení už nejaký ten rok. No a môj Karol je zase dobrý známy práve Mateja. Jednoducho sme skonštatovali, že svet je malý a zasmiali sa na našej vzájomnej prepojenosti,“ prezrádza na úvod svojho príbehu Ivana. 

Mohlo by vás zaujímať: Začať si s najlepším kamošom bola osudová chyba: O toto som prišla lusknutím prsta

Vždy som cítila, že to bude skvelý partner 

Všetci štyria si vedeli z času na čas spoločne vyraziť za zábavou do mesta. Ako mladí a bezdetní si mohli nočný život užívať do sýtosti. Ivana vždy pokladala svojho kolegu, Mateja za veľmi príťažlivého muža, ale stabilitu a oporu mala vždy vo svojom Karolovi: „Vždy som cítila, že Karol bude ten správny partner, spoľahlivý, ktorý ma nikdy nepustí, pokojný, rozvážny a naviac určite aj skvelý otec našich detí. Koniec koncov, preto som mu aj povedala áno,“ pokračuje Ivana, ktorej príbeh sa zamotal, keď jej šéf rozhodol, že má ísť na služobnú cestu práve s Matejom.

Spoločná noc v hoteli 

„Hneď, keď som sa dozvedela o tom, že mám stráviť noc v hoteli v inom meste práve s Matejom, prepadla ma akási vnútorná neistota. No hneď som ju potlačila a povedala si, že na také veci ani nemôžem myslieť,“ opisuje Ivana, ktorá s Matejom počas jednodňovej služobnej cesty vybavila, čo mala a keď sa chceli každý rozísť do svojich izieb, ani nevie ako, ocitli sa namiesto spánku po náročnom dni pri poháriku v hotelovom bare. 

Čítajte tiež: Zamilovala som sa do dvoch mužov súčasne: Keď som si mala vybrať, rozhodla jedna vec

Priznal sa, ja som sa priznala, a už nič nebolo ako predtým 

Po pár pohárikoch sa jej Matej priznal s tým, že v skutočnosti už na začiatku pri nástupe do firmy, sa mu Ivana páčila. Vedel však, že je zadaná a to bola jeho hranica, ktorú by nikdy neprekročil: „Potom sa dozvedel, že chodím s Karolom, ktorého poznal z minulosti a ja som neváhala a zorganizovala skupinové rande, kde som ho zoznámila s mojou priateľkou Karolínou. Jeho terajšie priznanie ma fakt prekvapilo a namiesto toho, aby som jeho slová obrátila v nejaký žart a snažila sa o odľahčenie situácie, moje ústa ma predbehli a priznala som sa mu, že aj on sa vždy páčil mne. A bolo to, v tej chvíli ako sme sa na seba dlhšie zahľadeli a po týchto slovách sa na svetlo sveta dostala chémia a príťažlivosť, ktorú sme zjavne k sebe cítili už od začiatku, ale nebolo vhodné o tom hovoriť nahlas. Teraz sme boli sami, mali sme príležitosť, nikto by sa nikdy nič nedozvedel. Chceli sme to obaja, napätie medzi nami sa v tej chvíli dalo krájať, našťastie ma napokon v jednej chvíli osvietilo, aby som takúto chybu a podraz priateľke aj Karolovi neurobila,“ pokračuje Ivana, ktorá  na Mateja naliehala, aby zabudli na svoje slová a pocity, pretože si budú onedlho brať každý niekoho iného. 

Neprehlidnite: Mohli sme sa stretávať len na služobkách: Sexovali sme nonstop a napriek tomu nikdy nemal dosť, toto bol dôvod

Hoci sa nič nestalo, cítim sa ako zradkyňa 

Keď Ivana zavrela dvere na svojej hotelovej izbe, musela si dať studenú sprchu, a modlila sa, aby bolo čím skôr ráno a ich cesty sa na túto chvíľu rozdelili. Na druhý deň ráno sa obaja snažili správať ako by sa nebolo nič stalo, no tie slová a pocity zo včerajšieho večera sa už nedali ani vrátiť späť, ani na ne len tak ľahko zabudnúť: „Matej si napokon o necelé dva mesiace Karolínu naozaj vzal a ja som im bola za družičku. No naše spoločné stretnutia sú dodnes pre mňa utrpením a momentálne, dva mesiace pred moju svadbou som na pochybách, či si dokážem napokon vziať Karola. Hoci sa nič fyzického v ten večer nestalo, stalo sa veľa a ja sa stále cítim ako zradkyňa,“ dodáva na záver Ivana, ktorá sa tak chtiac nechtiac ocitla v patovej situácii.