Presunúť na hlavný obsah

Vlasový doplnok, ktorý je aktuálne veľkým hitom: Čelenky môžete nosiť k rôznym outfitom, inšpirujte sa

Móda

Čierne látkové čelenky aktuálne ovládli trendy a možno ich vidieť vo vlasoch najsledovanejších svetových módnych ikon. Stali sa súčasťou šatníkov bez ohľadu na štýl.

Štýlová látková čelenka – na prvý pohľad jednoduchý a nezaujímavý doplnok, ktorý sa nám pred pár rokmi spájal skôr so športovými outfitmi. Dnes je všetko inak a svetové módne ikony si zobrali tento módny doplnok a vytvorili z neho skvelého spoločníka k rôznym outfitom bez ohľadu na zameranie. 

Čítajte: Trendy slnečných okuliarov na jar/leto 2024: Budú sa nosiť tieto dizajny a tiež fashion retiazky

Látkové čelenky vo vlasoch najsledovanejších módnych ikon

Nosia ich najštýlovejšie svetové ikony, ktoré mu dokonca dodali punc elegancie. Ako môžete vidieť na konkrétnych stylingoch, čelenka sa hodí aj k elegantným šatám a na večerné príležitosti. 

Štýlové ikony zakomponovali čelenku aj do svojich stylingov, ktoré sa skladajú z koženého trenčkotu či čižiem, ktoré sa dajú nosiť ešte počas chladných jarných dní či večerov. 

Za pozornosť stojí aj outfit v podobe širokých nohavíc a trenčkotu, ktorý môžete nosiť nielen do galérie, ale aj do práce. Nadčasové kúsky šatníka viete variovať a kombinovať bez ohľadu na čas, sezónu či príležitosť a kreovať tak nové a nové stylingy bez toho, aby ste museli kupovať niečo nové. 

Športový look s čelenkou

Látkovú čelenku môžete nosiť aj k športovým outfitom. Aj tie môžu vyzerať elegantne, pokiaľ stavíte na jednoduché kúsky šatníka. Všimnite si zaujímavý kontrast objemu a obtiahnutých legín, ktorý ako celok pôsobí vyrovnane a štýlovo.

Neprehliadnite: Denimová maxi sukňa ako trend jari 2024: Inšpirácie, ako byť v tomto stylingu chic