Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy vynikajú svojou pravou a autentickou povahou: Kto patrí do kategórie najoriginálnejších znamení horoskopu?

Partnerské vzťahy

Sú samy sebou a na nič sa nehrajú. Tieto ženy sú skutočne úprimné, prirodzené a rozhodne im nechýba autenticita. Viete, kto sa sem radí?

1. Býk

Odvážne a vytrvalé, presne také sú ženy narodené v znamení Býka. Sú známe svojou neochvejnou autentickosťou a keďže im vládne Venuša, planéta lásky a krásy, majú hlboký zmysel pre integritu a lojalitu. Ich praktický prístup k životu a silný zmysel spravodlivosť, z nich robia dôveryhodné  spoločníčky. Ak hľadáte čestnosť a spoľahlivosť, v žene Býka ju nájdete. 

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

2. Rak

Emocionálne intuitívne a empatické ženy sú tie v znamení Raka. Tieto citlivé duše ovládané Mesiacom, si nadovšetko cenia úprimnosť. Ich povaha a skutočný záujem o druhých, z nich robia prirodzených dôverníkov. Keď potrebujete rameno, o ktoré sa môžete oprieť, alebo niekoho, kto vás vypočuje, môžete si byť istí, že v nich nájdete pochopenie a podporu. 

3. Panna

Na detaily orientované a analytické, Panny stelesňujú autenticitu prostredníctvom svojej starostlivej povahy. Vládne im Merkúr, planéta komunikácie, majú bystrý intelekt a vrodený zmysel pre spravodlivosť. Panny si cenia úprimnosť a snažia sa jej dosiahnutie vo všetkých aspektoch života. Ich skutočná túžba pomáhať druhým a praktický prístup k riešeniu problémov, z nich robí neoceniteľných spojencov.

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Sú podľa Vás tieto ženy naozaj autentické?

spolu hlasovalo 222 ľudí

Áno
141
Nie
81