Presunúť na hlavný obsah

3 najsilnejšie znamenia zverokruhu: Problémy zvládajú s prehľadom a vždy sú oporou pre ostatných

Partnerské vzťahy

Ľudia narodení len v troch znameniach zverokruhu, patria medzi najsilnejších. Aj potrebujete podržať, podať pomocnú ruku, vieme na koho sa obrátiť.

Kozorožec

Praktickí, disciplinovaní a ambiciózni Kozorožci sú stelesnením úspechu. Vládne im Saturn, okrem iného planéta štruktúry a zodpovednosti, majú neochvejné odhodlanie vyšplhať sa na vrchol vo všetkom, čoho sa dotknú. Ich trpezlivá vytrvalosť a pevné odhodlanie im umožňujú prekonať akúkoľvek prekážku na ich ceste, čo z nich robí silných jedincov, s ktorými môžete počítať v každej situácii. Ak niečo treba, potrebujete podržať a pomôcť, práve v tých situáciách sa prejaví ich sila.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Baran

Odvážni, ambiciózni a prudko nezávislí Barani sú na vrchole zoznamu silných znamení zverokruhu. Jednotlivci Barana, ktorým vládne Mars, planéta energie a akcie, sú rodení vodcovia, ktorí nebojácne idú za svojimi cieľmi. Ich sebadôvera a odhodlanie inšpirujú ostatných, aby nasledovali ich príklad, čo z nich robí silných ľudí v akomkoľvek úsilí, do ktorého sa pustia.

Ryby

Zasnené a intuitívne Ryby majú neobmedzenú predstavivosť a vrodené spojenie s duchovnou sférou. Vládne im Neptún, planéta ilúzie a mystiky a ide o veľmi empatické a súcitné bytosti. Ich schopnosť preniknúť do kolektívneho nevedomia im dáva jedinečný pohľad na ľudský stav, čo z nich robí silných liečiteľov a vizionárov. Keď niečo treba, môžete sa spoľahnúť na to, že vám pomôžu a budú tu pre vás. Aj v zložitých životných situáciách. Pre svojich blízkych sa snažia byť vždy prítomní a držia ich nad vodou. 

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého