Presunúť na hlavný obsah

Jarné znamenia zverokruhu: Ako sa prejavuje Baran, Býk a Blíženec?

Lifestyle

Jarná sezóna je oficiálne už tu a nie je len časom v znamení nových začiatkov a obnovy, ale aj začiatkom astrologického nového roka. Jarná rovnodennosť už prebehla a jarné znamenia Baran, Býk a Blíženec môžu začať oslavovať a prejavovať sa. Ako?

Baran (21. marca – 20. apríla)

Odvážne a sebavedomé „deti“ v znamení Barana vedia prevziať zodpovednosť do svojich rúk a čeliť novým výzvam. Ako prvé znamenie zverokruhu nie je žiadnym prekvapením, že Baran vo vašom okolí je prirodzený vodca. Zaručene vás dokáže držať v strehu. Jeho obľúbenou jarnou aktivitou je priateľská výzva, súťaž, tímový šport alebo hra doma na dvore. Treba ich udržiavať zaneprázdnených. 

Mohlo by vás zaujímať: 4 kľúčové a zlomové dni apríla: Na tieto fokusujte všetky rozhodnutia, podarí sa vám všetko na čo siahnete

Býk (21. apríla – 20. Máj

Vášnivý, láskavý a áno, aj trochu tvrdohlavý. Také je zemské znamenie Býk, ktorý miluje trávenie času s rodinou a zároveň si váži čas aj osamote. Tiež má rád určitú štruktúru svojich dní, je rád pripravený. Jeho obľúbenými jarnými aktivitami sú prechádzky po prírode, objavovanie za pomoci svojich zmyslov, sadenie kvetov v záhrade, prechádzka v parku, v lese, počúvanie zvukov prírody.

Čítajte tiež: 6 rituálov na odštartovanie jarnej sezóny a astrologického nového roka: Tieto sú skutočne špeciálne

Blíženec (21. mája – 21. júna)

Blíženci sú prirodzene zvedavé znamenia zverokruhu. Ukecané, plné energie a lásky k učeniu. Vždy majú okolo seba veľa ľudí, od ktorých sa chcú dozvedieť čo najviac. Ich obľúbenými jarnými aktivitami sú mentálna stimulácia, ktorá je pre nich kľúčom, aby boli ako vzdušné znamenie šťastné. Radi si jar namaľujú alebo umelecky inak stvárnia. Radi si dokonca začnú s príchodom jari čítať pred spaním.  

Neprehliadnite: Jarná rovnodennosť a astrológia: Čo prináša pre vaše znamenie zverokruhu a ako ju využiť čo najviac vo váš prospech?

Sedí na vás tento popis jarných znamení zverokruhu a ich obľúbených jarných aktivít?

spolu hlasovalo 54 ľudí

Áno
26
Nie
28