Presunúť na hlavný obsah

Ženy v týchto znameniach sú rodenými klamárkami: Čakajte od nich všetko, len nie pravdu a úprimnosť

Partnerské vzťahy

Ženy narodené v troch znameniach zverokruhu patria medzi hotové klamárky. Určite sa od nich nedočkáte úprimnosti, nakoľko s ňou majú obrovský problém. Veci zatajujú a nehovoria pravdu.

Blíženci

Blížencom vládne Merkúr, planéta komunikácie, ktorá im dáva výnimočné verbálne schopnosti. Ženy v tomto znamení sú majsterkami v presviedčaní a ich prispôsobivosť im uľahčuje prepínanie medzi pravdami a klamstvami bez mihnutia oka.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Často využívajú svoj bystrý dôvtip a šarm, aby odvrátili pozornosť od svojej nečestnosti. Pravdu si radi prispôsobujú vlastným potrebám a tomu, čo vyhovuje im.

Škorpión

Škorpiónky sú známe svojou intenzívnou a tajomnou osobnosťou. Majú hlboké pochopenie pre ľudskú psychológiu, čo z nich robí vynikajúce manipulátorky. Dokážu klamať s kamennou tvárou a ich tajomná aura môže sťažiť rozpoznanie ich skutočných úmyslov. Vybudovať si k nim dôveru je aj preto veľmi náročné. Väčšinou všetko robia vo svoj prospech a to aký vplyv to má na ostatných ich nezaujíma.

Ryby

Ryby ovládané Neptúnom, planétou ilúzie a spirituality, majú živú predstavivosť, ktorá stiera hranice medzi realitou a fantáziou. Aj keď nemusia úmyselne klamať ostatných, ich túžba vyhnúť sa konfliktom a nepohodliu ich môže viesť k tomu, že sa vyhýbajú pravde alebo prikrášľujú fakty. 

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Tieto ženy sú empatické duše, ktoré často uprednostňujú harmóniu pred konfrontáciou, niekedy sa uchyľujú ku klamstvám alebo opomenutiam, aby udržali mier. Ich povaha ich často núti splietať rôzne príbehy aj keď sa vzďaľujú od pravdy.