Presunúť na hlavný obsah

Nádherná Katie Holmes žiari viac ako kedykoľvek predtým: Toto je jej recept na dokonalé krivky a krásnu pleť

Zahraničné celebrity

Katie Holmes má aj po 45 - tke tvár dievčatka. Vyzerá neskutočne a absolútne žiari. Aké je tajomstvo jej nádhernej pleti a skvelej figúry?

Konzistentnosť je vo všetkom kľúčová

Skvelá herečka, režisérka, mama, žena so sofistikovaným vzhľadom, jedinečným štýlom a tvárou dievčatka, Katie Holmes si prešla v živote mnohými náročnými skúškami. Napriek tomu vyzerá úžasne a bez preháňania môžeme povedať, že z roka na rok lepšie. Aké je tajomstvo jej beauty rutiny? 

"Môj program je dosť nabitý, takže som sa naučila celkom rýchlo starať o pleť, pretože radšej spím. Počkám do poslednej minúty, kým sa zobudím a pripravím sa asi o 20 minút. V prvom rade vypijem asi liter vody. Potom používam Olay Regenerist Cream Cleanser a to naozaj pomáha s povrchom mojej pokožky. Robím to ráno a večer a potom si nanesiem obľúbený Olay Active Hydrating Cream na hydratáciu. Používam ho mnoho rokov. Ak som v New Yorku, priznám sa, že si veľmi často umývam tvár, lebo mám pocit, že mesto je špinavšie. Zatiaľ čo v Kalifornii je veľmi sucho, takže keď som tam, pijem viac vody a viac sa hydratujem."

Mohlo by vás zaujímať: Výchova budúceho kráľa a Kate Middleton sa líši v jednej zásadnej veci: V čom monarchovia nenachádzajú prienik?

Čo sa týka tela, nedá dopustiť na konzistentnosť a pravidelnosť. To je pre ňu absolútne kľúčové. Je naozaj veľmi aktívna a akčná. Cvičenie vníma ako skvelú formu aktivity, pri ktorej sa z tela vyplavujú toxíny. 

"Cvičím štyrikrát do týždňa. Pestrosť je kľúčová, inak sa nudím. Mám rada spinning, box, jógu a občas si dám aj hodinu tanca. Mám vlastný Spin bike, takže to zvládam aj doma." 

No a okrem toho sa drží jedného pravidla, ktoré je podľa nej nesmierne dôležité a má vplyv na to ako vyzeráme.

"Baví ma život a milujem dobrodružstvo. To je to, čo mám na sebe najradšej. Rada sa stretávam s ľuďmi a zažívam veľa vecí. Vždy som pripravená na nové výzvy."

Čítajte tiež: Princiatka z archívu: George, Charlotte a Louis vyrastajú pred celým svetom, v čom sa približujú bežným deťom?