Presunúť na hlavný obsah

4 znamenia, ktoré sa prejavujú absolútne dominantne v posteli: Na toto si radšej dajte pozor

Partnerské vzťahy

Niektoré znamenia sa prejavujú naozaj extrémne dominantne v oblasti intimity. Nie vždy je to dobré a na určité veci, by ste si v tomto smere mali dať pozor.

1. Baran

Baran, nebojácny vodca zverokruhu, ovláda spálňu s nespútanou vášňou a nadšením. Jeho dobrodružný duch túži po vzrušení a vždy sa chce ujať vedenia. Od spontánnych stretnutí až po odvážne experimenty, Baran zanecháva skrátka v posteli stopy s ohnivou intenzitou. Sebadôvera a asertivita z neho robí prirodzeného vodcu v oblasti potešenia.

2. Škorpión

Škorpión vyžaruje v spálni neodolateľnú príťažlivosť. Jeho magnetická prítomnosť priťahuje ostatných a zapaľuje plamene túžby, ktoré horia skutočne veľmi dlho. Za zatvorenými dverami, Škorpión odhaľuje svoju neukojiteľnú chuť na sexuálne dobrodružstvá a s neochvejnou intenzitou skúma hlbiny vášne.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Jeho tajomná povaha pridáva prvok intríg, takže partneri sa im veľmi často musia chtiac-nechtiac podriadiť.

3. Lev

Lev je odvážny a charizmatický, pričom púta pozornosť všade, kam príde a spálňa nie je výnimkou. Jeho sebavedomie je bezkonkurenčné a užíva si príležitosť dostať sa do centra pozornosti. So zmyslom pre dramatickosť Lev vlieva vášeň, vzrušenie do každého stretnutia a nenecháva partnera určite chladného. 

4. Kozorožec

Kozorožec známy svojím neochvejným odhodlaním, prichádza do spálne so sústredenou intenzitou, ktorej sa nedá odolať. Za jeho chladným zovňajškom sa skrýva vášnivá duša, ktorá túži po spojení na hlbokej a zmysluplnej úrovni. V agónii vášne preberá Kozorožec kontrolu s presnosťou a cieľavedomosťou, takže partner je ním vždy úplne uchvátený. 

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Disciplinovaná povaha zaisťuje, že každé stretnutie je nezabudnuteľné a zanecháva trvalý dojem u opačného pohlavia. Dominancia v spálni sa však u neho prejavuje skutočne vo veľkom.