Presunúť na hlavný obsah

Manželstvo z rozumu alebo pre peniaze? Tieto 3 znamenia zverokruhu by naň nikdy nepresvedčili

Lifestyle

Nič neuchváti znamenie Leva tak ako pompézne, prvé rande na exotickom, extravagantnom mieste. No iné znamenia zverokruhu netúžia po luxusných okázalostiach a tým pádom ani po manželstvo pre peniaze či z rozumu. Konkrétne tieto tri znamenia najmenej.

Odlišný kontrolný zoznam a nenápadné prvé rande 

Ako informuje astrologička oslovená portálom bustle.com, Stina Garbisová, pre znamenia zverokruhu, ktorým nezáleží na peniazoch alebo na manželstve s bohatými ľuďmi, milé, nenápadné prvé rande im povie všetko, čo potrebujú vedieť o potenciálnom partnerovi. Znamenia zverokruhu, ktoré sa vydávajú z lásky, majú veľmi odlišný kontrolný zoznam, pokiaľ ide o randenie, a často zahŕňa hľadanie niekoho, kto je dobrodružný, uvoľnený a možno aj trochu na mizine. O ktorých znameniach zverokruhu je reč? 

Mohlo by vás zaujímať: 3 znamenia zverokruhu, ktoré randia najradšej v noci: Tieto na denné rande len tak ľahko nedostanete

Strelec (22. 11. – 21. 12.)

Strelec rád lieta v oblakoch a stabilita je pre neho nudná a posledná vec, ktorú by od  vzťahu očakával.  Nič nemôže byť pre Strelca viac dusnejšie a odpudzujúcejšie než je luxusná zlatá klietka. Toto ohnivé znamenie túži po dobrodružstve, takže si radšej vyberie niekoho, s kým môže istý čas bývať v karavane , nie v luxusnej vile. Vládne im Jupiter, takže majú na život trochu šťastnú perspektívu. Preto im nevadí, že sa vydajú do sveta s pár eurami vo vrecku: „Nemajú však nulový záujem o lietanie prvou triedou alebo ubytovanie v luxusných hoteloch. To, čo naozaj chcú, je vzrušenie, ktoré prichádza z toho, že nevedia, čo sa bude diať ďalej. Pokiaľ majú po svojom boku svojho partnera, je to všetko, na čom záleží,“ opisuje astrologička. 

Čítajte tiež: Horoskop manželstva na rok 2024: Blíženci budú mať skvelú príležitosť, Panny čaká kríza kvôli niekomu tretiemu

Vodnár (20. 1. – 18. 2.)

Aj keď sú Vodnári prirodzene talentovaní na spravovanie vlastných financií, nevadí im, ak  skončia s niekým, kto o kreditnom skóre nikdy ani nepočul. Pre toto vzdušné znamenie nie sú peniaze prioritou či podmienkou stabilného manželstva: Vodnárom vládne nepredvídateľný Urán, takže sa nestarajú o dosiahnutie tradičných cieľov alebo míľnikov, ako je kúpa domu s bielym plotom. Preto sa na prvom rande ani neobťažujú opýtať sa, čím sa ich partner živí,“ hovorí astrologička ďalej. Peniaze sú pre nich len pojmom, sociálnym konštruktom. Nie sú ohromení, keď ich niekto privedie do svojho luxusného domu, klubu a iných miest. Pokiaľ je ich partner láskavý a zaujímavý, dajú mu šancu, aj keď nezarába práve 5- miestnu sumu čísel. 

Neprehliadnite: 3 najkompatibilnejšie znamenia zverokruhu pre šťastné manželstvo: Títo ľudia sú na neho predurčení

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Ryby sú posadnuté pokojným umeleckým životným štýlom, takže sa len zriedka zhodujú so životným štýlom bohatých ľudí. Viac než nablýskané športové autá alebo luxusné dovolenkové destinácie si vážia, že si každé ráno môžu nasadnúť do svojho starého auta, ku ktorému majú citové puto: „Toto intuitívne vodné znamenie priťahuje ľudí, ktorí nie vždy dokázali vyjsť s peniazmi, najmä preto, že buduje charakter. Ryby sa nenaháňajú za vysoko platenou kariérou, takže sú úplne šťastné s niekým, kto zdieľa rovnaký názor,“ objasňuje astrologička a dodáva, že namiesto prijímania okázalých darčekov je jazykom lásky Rýb skôr kvalitne strávený čas s partnerom a pravdivé slová.