Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktoré ženy v sexe odsudzujú: Na toto ich nielen nenahovoríte, ale začnú sa na vás aj inak pozerať

Partnerské vzťahy

Niektoré veci skrátka ženy v sexe nemusia. Pred čím majú rešpekt a muži by to mali akceptovať?

Kontroverzný anál

"Teraz zostane asi väčšina mužov smutných, ale keď som sa aj bavila s kamoškami, tak to, čo my v sexe naozaj nemusíme je anál. Mne na tom nepríde nič sexi, vzrušujúce a ani intímne. Práve naopak, považujem to za nechutné. Podľa mňa každá žena, ktorá tvrdí opak klame. Z môjho pohľadu, pokiaľ muž na to tlačí, nemá v sebe niečo vysporiadané. Toto je pre mňa červená línia." (Lenka, 33)

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Trojka

"Ja by som sa nikdy, ale skutočne nikdy nedala nahovoriť na trojku. A keď už chlap po tom tak túži, zrejme v sebe s niečím bojuje a takého po svojom boku nepotrebujem. Veď to potom aj v budúcnosti môžemem žiť v jednej domácnosti traja, no nie? Vnímam to presne takto. Skrátka neprípustné v akomkoľvek období. Myslím si, že ak by existoval nejaký sexuálny protokol, toto by malo byť na popredných miestach ako tabu záležitosť." (Natália, 30)

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Sexuálne párty

"Môj ex ma raz chcel pozvať na takú sexuálnu párty. Áno, ak vás napadol grupen sex, je to ono. Najprv som nevedela reagovať, no on potom zašiel ešte ďalej. Vraj tam chodí aj jeho nevlastný brat so ženou. Viac mi nebolo treba. V tom momente sa v mojich priečkach dostal na úplné dno. Do niečoho takého by som nielenže nikdy neišla, ale nikdy by som s takým chlapom ani nebola." (Eva, 28)

Sú pre Vás tieto veci v sexe prípustné?

spolu hlasovalo 447 ľudí

Áno
118
Nie
329