Presunúť na hlavný obsah

V Prahe otvorí svoje brány luxusný Hotel W: Hranice hotelierstva sa opäť posunú

Zábava

Luxusný lifestylový hotel W Prague, ktorý je súčasťou W Hotels Worldwide spoločnosti Marriott International Inc., otvorí svoje brány na Václavskom námestí už tento rok v septembri.

Progresívny dizajn, inovatívny duch a jedinečný charakter značky W oživia legendárny Grand Hotel Európa. Bývalý ikonický hotel v secesnom štýle prvýkrát privítal hostí v roku 1905. Známy bol tým, že posúval hranice vtedajšieho hotelierstva. To sa stane znova vďaka vízii a dizajnu spoločnosti W.

Čítajte tiež: Top summer destinácie pre rok 2024, ktoré budete milovať: Tu si prídu na svoje milovníci mora aj turistiky

W Prague ["dabl ju"] bude mať 161 izieb a apartmánov vrátane prezidentského apartmánu Extreme Wow. Možnosti reštaurácií a barov hotela W Prague sú takmer nekonečné. Hostia si môžu oddýchnuť a načerpať sily v W Lounge, ktoré je cez deň ideálne aj na nadväzovanie kontaktov. Kávu večer vystriedajú koktaily a ruch spoločnosti. Po celý deň uspokojí chuťové poháriky návštevníkov znovuzrodená legendárna reštaurácia Grand Café. Večernú zábavu zaistí Minus One. Priestor, kde drinky pripravia tí najtalentovanejší barmani. Vrcholom hotela, a to doslova, je strešný bar s vonkajšou terasou as nádherným výhľadom na centrum hlavného mesta. Priestor tu budú mať aj DJs, ktorí dokonalú chuť drinkov a neopakovateľné pohľady na Prahu doplnia muzikou, ktorá dotiahne zážitok k dokonalosti. Okamihy strávené v W Prague rozhodne budú dôvodom, prečo si návštevníci povedia: Sem sa chcem vrátiť.

A to nie je všetko. Hostia si budú môcť zaplávať v krytom bazéne "WET", zacvičiť si vo fitness centre "FIT" a nechať sa rozmaznávať v "AWAY Spa", ktoré sú určené ako pre hotelových, tak pre lokálnych návštevníkov. W Prague bude tiež poskytovať jedinečnú službu "Whatever/Whenever", ktorá hosťom zaistí čokoľvek a kedykoľvek si budú priať.

O koncepte hotelov W

Spoločnosť W Hotels, ktorá je súčasťou Marriott International Inc., sa zrodila z odvážneho prístupu a rušnej kultúry v New Yorku. Už takmer dve desaťročia redefinuje hotelierstvo. S viac ako päťdesiatimi hotelmi si razia cestu po celom svete. Všade, kde sa objaví ikonické písmeno W, prekonáva očakávania a rúca normy tradičného luxusu. W vzbudzuje v hosťoch až návikovú túžbu prežívať, vnímať a vychutnávať. Provokatívny dizajn, ikonické služby Whatever/Whenever a rušný W Lounge, ktoré sú súčasťou značky W sú často kopírované, avšak nič sa pravému W nevyrovná.

Neprehliadnite: Ikonické DIOR SPA ako oáza luxusu a pokoja v Dubai: Signature ošetrenia a hýčkanie je tu samozrejmosťou

Inovatívna a inšpiratívna energia značky oslavuje nekonečnú chuť hostí objavovať, čo je v každej destinácii nové. Chcú potom vidieť viac, cítiť viac, ísť ďalej, zostať dlhšie. Ďalšie informácie o W Hotels nájdete na whotels.com/theangle alebo nás sledujte na Twitteri, Instagrame a Facebooku. W Hotels Worldwide sa hrdo hlási k účasti v programe Marriott Bonvoy, čo je nový názov cestovného programu spoločnosti Marriott, ktorý nahrádza programy Marriott Rewards, The Ritz-Carlton Rewards a Starwood Preferred Guest (SPG). Program ponúka svojim členom mimoriadne portfólio svetových značiek, zážitky na Marriott Bonvoy Moments a bezkonkurenčné výhody vrátane zbierania bodov za bezplatné pobyty v hoteloch a nocí na získanie statusu Elite. Ak sa chcete zadarmo zaregistrovať alebo získať ďalšie informácie o programe, navštívte stránku MarriottBonvoy.marriott.com.