Presunúť na hlavný obsah

Summer vibes v bývaní: Letné dekorácie a doplnky, ktoré premenia váš príbytok na dovolenkový rezort

Bývanie

Dovolenkový vibe priamo u vás doma. Vďaka dekoráciám a doplnkom si domov prenesiete letnú atmosféru ako z dovolenkového rezortu.

Letné doplnky, vankúše či deky

Svieže letné kolekcie doplnkov a dekorácií, ktoré evokujú pocit dovolenky pri mori. Vďaka nim dokážete premeniť váš záhradný nábytok na dovolenkovú destináciu a vychutnať si pocit uvoľnenosti a pohody. Ľanové vankúše ako tieto z Elmina.sk, pásikavé vzory a svetlé tóny modrej v kombinácii s pieskovou a bielou sú zaručeným receptom, ako to všetko dosiahnuť.

Inšpirujte sa: TOP trendy v bývaní na rok 2024: Interiéroví dizajnéri hovoria o návrate vintage nábytku s dušou

Záhradný nábytok pre pohodu a stretnutia

Modulárne záhradné kreslo Olala od Westwing.sk je súčasťou nábytku, ktorý si môžete vyskladať podľa vlastných preferencií. Vďaka vysokej kvalite je vhodný na každodenné intenzívne používanie. Svetlosivá farba dokonale korešponduje so zemitými tónmi a zeleňou, vďaka ktorej dosiahnete okolo seba oázu pokoja. 

Slamené ručne robené koše

Ručne vyrobené slamené koše s dvomi rúčkami z dielne H&M Home vnášajú hrejivý pocit. Prírodný nádych úložných košov je jedinečný výsledok remeselnej zručnosti a výborným doplnkom do interiéru i exteriéru. Môžete do nich uložiť deky, či vankúše, ktoré máte ihneď po ruke v prípade chladnejších večerov a tráviť tak čo najviac času na čerstvom vzduchu.

Neprehliadnite:  7 zmien v interiéri bývania, ktoré vám podľa feng shui pritiahnu do života peniaze

Esencie prírody všade naokolo

Príjemná vôňa drevín a lesa v podobe mydla hoľa, ktoré rozvonia vašu kúpeľňu či terasu. Cédrové drevo a rozmarín dodáva mydlu jemný káfrový nádych a obohacuje ho o antiseptické a tonizujúce vlastnosti. Kombinácia olejov, masiel a ovseného hodvábu sa postará o šetrný prístup aj k tej najcitlivejšej pokožke, a to bez vysušenia či podráždenia.