Presunúť na hlavný obsah

Tehotenstvo si užíva vo veľkom: Hailey Bieber prežíva vlnu šťastia ako sa pripravuje na novú životnú rolu?

Slovenské celebrity

Oznámenie o tom, že sa stane mamou, prišlo vo veľkom štýle. Krásna Hailey Bieber sa úlohy mamy nevie dočkať a na všetko sa dôsledne pripravuje.

Nevie sa dočkať ďalšej kapitoly a vie, že Justin bude úžasný otec

Len pred pár týždňami krásna modelka oznámila, že je tehotná a na Instagrame sa podelila s videom a sériou obrázkov po boku svojho manžela Justina Biebera. Dvojica pózovala pri obnovení sľubov, pričom Hailey mala na sebe oblečené pôvabné čipkované šaty Saint Laurent. Táto novinka prišla päť rokov po tom, čo sa pár zosobášil v septembri 2019, na intímnom ceremoniáli v Montage Palmetto Bluff v Južnej Karolíne. 

Čítajte tiež: Najsexi spevák planéty? Justina milovali tie najkrajšie ženy sveta, on má však oči už len pre jedinú

Už predtým Hailey a Justin vo viacerých rozhovoroch potvrdili želanie mať spolu deti, len vraj čakali na vhodný moment a zdá sa, že ten nastal. So zverejnením krásnej správy však boli veľmi opatrní. Najmä počas prvého trimestra držali túto novinku len v najužšom súkromí. Napríklad Hailey začiatkom tohto roka zmenila svoj osobný štýl a do každodenného šatníka zahrnula väčšie kabáty a blejzre voľného strihu.

"Keď zistili, že Hailey je tehotná, bol to pre nich ten najlepší deň. Zdieľali to s rodinou a blízkymi priateľmi naozaj skoro. Bolo pre nich však dôležité, aby ostatní mlčali a len si tieto momenty užívali, kým to verejne potvrdili . Svojich priateľov požiadali, aby to nezdieľali, kým oni sami nebudú pripravení to oznámiť."

 

V týchto dňoch však Hailey nemá problém odhaliť svoje bruško. Dnes ho hrdo vystavuje a novej životnej úlohy sa nevie dočkať. Dlho po bábätku túžila, no najprv si chcela vychutnať život v manželstve. Dvojica už vybrala meno, kráska vo veľkom pripravuje výbavičku a izbičku pre nového člena rodiny.

"Hailey vždy vedela, že chce byť matkou, takže toto je jej splnený sen. Hoci vždy vedela, že chce mať dieťa, po svadbe to nechcela uponáhľať. Pre ňu ale bolo ťažké udržať toto tajomstvo. Nevedela sa dočkať, kedy urobí veľké oznámenie. Teraz, keď je to vonku, má pocit, že sa doslova vznáša. Nevie sa dočkať ďalšej kapitoly a vie, že Justin bude úžasný otec," prezradil zdroj, prezradil zdroj z okolia rodiny pre Us Weekly.

Mohlo by vás zaujímať: Všetci si mysleli, že je tehotná, ale ona v skutočnosti trpela: Hailey Bieber prehovorila o probléme, ktorý trápi viacero žien