Presunúť na hlavný obsah

Procedúry, vďaka ktorým pripravíte pokožku na leto: Doprajte si najnovšie neinvazívne vychytávky, ktoré tvarujú sexi krivky

Krása

Ak cvičíte, zdravo sa stravujete a napriek tomu bojujete s celulitídou, skúste neinvazívne procedúry, ktoré s telom robia ozajstné zázraky!

1. iCM: intelligent contouring master

Keď cvičíte, zdravo sa stravujete a neviete sa dopracovať k sexi brušku, iCM je pre vás. Táto vysoko intenzívna elektromagnetická terapia založená na sekvencii ultra krátkych, len mikrosekundy trvajúcich elektromagnetických impulzoch, indukuje v svaloch vzruchy vedúce k opakovaným kontrakciám.

Mohlo by vás zaujímať: Stravovanie podľa veku: V tridsiatke treba zvýšiť príjem bielkovín, po štyridsiatke sa zamerajte vlákninu

Zjednodušene povedané, počas jednej terapie, čo je približne 30 minút, to je ako keby ste urobili niekoľko tisíc brušákov. 

2. LPG

Pokiaľ vás trápi výraznejšia celulitída, chcete spevniť pokožku, vymodelovať postavu a zoštíhliť, LPG ošetrenie je ideálna voľba. Pri samotnom ošetrení dochádza k hĺbkovej stimulácii, aktivácii tkanív avšak nielen povrchovo, ale vo všetkých vrstvách. A presne to potrebujete.

Vo výsledku teda touto príjmenou masážou, dosiahnete zníženie lokalizovaného tuku, obnovenie tvorby kolagénu, elastínu a tiež vyhladenie pomarančovej kože. No a výsledky uvidíte po troch sedeniach, čo je naozaj skvelé!

3. Beautylizer 

Beautylizer je na formovanie figúry ako stvorený. 40 minútové ošetrenie výrazne redukuje objem tuku, odstraňuje celulitídu. Procedúra funguje na základe vibračnej kompresie guličiek, čím sa vytvára mechanický cielený účinok na dermu.

Mohlo by vás zaujímať: Stravovanie podľa veku: V tridsiatke treba zvýšiť príjem bielkovín, po štyridsiatke sa zamerajte vlákninu

Tým sa redukujú tukové bunky. Celý proces je bezbolestný a neinvazívny. Zároveň si ho viete užiť, keďže ide o jedno z tých príjemnejších ošetrení na formovanie postavy. Pokaiľ teda potrebujete svoje sexi krivky dotvarovať a eliminovať tuk, toto sú ošetrenia, ktoré vám naozaj pomôžu.