Presunúť na hlavný obsah

Príťažlivé vône na leto 2024: Vďaka týmto klenotom krásy sa naučíte milovať samú seba

Krása

Letné novinky v podobe vôní, ktoré vo vás prebudia vnútornú silu a chuť napredovať. Sonda do samej seba vás naučí milovať sa a stať sa príťažlivejšími.

Klenot vzácnej krásy

Číra zmyselnosť, krištáľová priehľadnosť a žiarivý jas. Nová vôňa Versace Bright Crystal je ako klenot vzácnej krásy. Spája v sebe šťavnatosť farebných jadierok granátového jablka, žiarivého yuzu a karamelizovaných lesných plodov. Následne prichádza vôňa magnólie, pivonky či lotosových kvetov a zvodná stopa ambrových drevín, akašu a pižma.

Inšpirujte sa: Farebné paletky, s ktorými vykúzlite množstvo lookov: Naučte sa s nimi líčiť a zvýraznite svoju krásu

Prijmite svoju vnútornú silu

Novinka v podobe vôni Lancôme Idôle L'Eau de Toilette, ktorá je pokračovaním ságy pôvodnej vône, v sebe spája akord zeleného čaju Sincha, duo rozkvitnutých ruží a svieži bergamot. Každý úspech vychádza z nášho vnútra a každé víťazstvo je poháňané naším vnútorným hlasom, Idôle vedie ženy k tomu, aby objavili svoje skutočné ja a chopili sa svojej vnútornej sily.  

Miluj samú seba

Sebaoslobodenie. Nová vôňa z limitovanej edície THIS IS HER! UNCHAINED sa javí ako kvetinovo pižmová parfumovaná voda, viac púdrový a intímnejší variant pôvodnej ikonickej vône. Šťavnatý ovocný akord mandarínky a čerešne vyjadruje rebelskú stránku so štipkou nezávislého charakteru vďaka čerešňovým tónom.

Čítajte tiež: Trendy manikúra na jar 2024: V kurze sú hravé farby a odtiene, ktoré si ihneď zamilujete