Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 17.6.-23.6.: Dni plné intenzívnych emócií, veľké zmeny vo vzťahoch aj kariérne prevraty

Zábava

Tento júnový týždeň bude o niečo turbulentnejší ako tie predchádzajúce. Vo veľkom sa to prejaví vo vzťahoch, ale aj v pracovnom živote viacerých znamení.

Baran

Pripravte sa na symfóniu vzrušenia a príležitostí. Tento týždeň sľubuje smršť lásky, zdravia, kariérnych vzostupov a finančných vyhliadok, pričom každý váš krok vedie silná energia. V srdcových záležitostiach prichádza nával romantickej intenzity. Prijmite spontánnosť a otvorte svoje srdce novým spojeniam. Existujúce putá sa prehlbujú a zapaľujú plamene vášne, ktoré plápolajú jasnejšie ako kedykoľvek predtým.

Býk

Veci sa zosúladia, aby osvetlili váš milostný život, posilnili vaše zdravie, poháňali kariéru, zlepšili financie a ponúkli transformačný tip na úspech.  V láske sa podnecuje vášeň a hlboké spojenie. Či už slobodní alebo zadaní, prijmite kúzlo okamihu. Pestujte si intimitu, komunikujte otvorene a nechajte svoje srdce viesť k oduševneným stretnutiam.

Mohlo by vás zaujímať: Anna vstúpila do vopred dohodnutého manželstva: Ako fungujú vzťahy založené na biznise, budete prekvapení

Blíženci

S Venušou, ktorá do vašich interakcií pridáva šarm, romantika prekvitá. Robte slobodné rozhodnutia a osvojte si čaro spoločného smiechu a nežných chvíľ a partnerom. Buďte však opatrní v pracovnom živote. Tam neprichádzajú najsvetlejšie časy a veci do ktorých sa pustíte, zrejme nebudú príliš úspešné. Tu je dobré sa v danom okamihu skôr stiahnuť. 

Rak 

V týždni naplnenom zosúladeniami, ktorých cieľom je priniesť harmóniu a príležitosti do vašich životov sa skúste sústrediť viac na svojich najbližších. Vesmír vás vyzýva maximalizovať svoj potenciál. Očakávajte, že romantika bude kvitnúť ako nikdy predtým. Otvorte svoje srdce novým spojeniam a vážte si putá, ktoré sú vám drahé.

Lev

Tento týždeň dovoľte svojmu srdcu, aby viedlo vašu cestu, kým sa prehĺbia spojenia alebo zapália nové plamene. Prijmite spontánnosť a nechajte vášeň viesť vaše kroky. Ctižiadosť vo vás rastie, pretože je veľa príležitostí na profesionálny rast. Chopte sa pozornosti a s dôverou predveďte svoj talent. Dôverujte svojim inštinktom a nechajte svoju kreativitu stúpať, keď budete smerovať k úspechu.

Panna

Merkúr, váš nebeský vládca, vám dáva výrečnosť a strategický prehľad v profesionálnych snahách. Nasmerujte svoje analytické schopnosti do inovatívnych projektov a formulujte svoje nápady s jasnosťou a istotou. Vaša pracovitosť dláždi cestu k úspechu.

Váhy

Vaša pohoda je tento týždeň stredobodom záujm. Počúvajte šepot svojho tela a reagujte láskavo. Vyživujte sa pomocou regeneračných praktík, ako jemná jóga alebo pokojná prechádzka v prírode. Nezáleží na tom, či ste slobodní alebo zadaní, prijmite kúzlo spojenia. Ponorte sa hlboko do zmysluplných rozhovorov a nechajte sa viesť intuíciou.

Škorpión

Hviezdy osvetľujú cestu romantiky, nabádajú vás, aby ste preskúmali hlbšie súvislosti a nebojácne vyjadrili svoje túžby. Prijmite zraniteľnosť, pretože je to brána k hlbokej intimite. Život v tomto týždni naplnil vašu cestu intenzitou a transformáciou. O prevraty nebude núdza, je to však nevyhnutnosť, keď chcete nájsť šťastie. 

Strelec

Váš dobrodružný duch zapáli iskry vášne, pritiahne vás bližšie k partnerovi alebo zapáli nové plamene, ak ste single. Prijmite spontánnosť a nechajte lásku, aby vás pohltila. V otázkach zdravia hviezdy radia holistický prístup. Vyživujte svoje telo, myseľ a ducha outdoorovými aktivitami, ktoré sú v súlade s vašou dobrodružnou povahou. Zvážte turistiku alebo jednoducho vyhrievanie sa v kráse prírody, aby ste omladili svoju dušu.

Kozorožec

V tomto období vás Venuša zasype svojou láskavou energiou, zapáli iskry vášne a prehĺbi spojenie s vaším partnerom. Slobodných Kozorožcov môže priťahovať niekto, kto zdieľa ich ambície a hodnoty. Prijmite teplo lásky, ktoré vás obklopuje. V oblasti kariéry sa hviezdy zhodujú vo váš prospech. Vplyv Merkúra vám umožňuje jasnú komunikáciu a bystrý intelekt, vďaka čomu je to vhodný čas na vyjednávanie a predstavovanie nápadov. 

Vodnár

Pripravte sa na smršť intelektuálnej stimulácie a spoločenských dobrodružstiev. V srdcových záležitostiach bude komunikácia vašou tajnou zbraňou. Vyjadrite svoje pocity otvorene a úprimne, pretože vplyv Merkúra podporuje spojenia a romantické odhalenia.

Neprehliadnite: Mágia staršieho muža: Nikdy som neverila, že takýto vzťah môže fungovať, až kým som to nezažila na vlastnej koži

Ryby

Prijmite silu odovzdanosti. Uvoľnite kontrolu a dovoľte vesmíru, aby vás viedol k vášmu najvyššiemu dobru. Dôverujte v tok života s vedomím, že každý zvrat vás privedie bližšie k vašim snom. Ponorte sa hlboko do zmysluplných spojení a nechajte svoju intuíciu viesť vás k hlbokému emocionálnemu naplneniu.