Presunúť na hlavný obsah

Tieto 3 znamenia zverokruhu nebudú po vašom boku stáť celý život: Majú v obľube skôr krátkodobé priateľstvá

Lifestyle

Niektoré priateľstvá vydržia celý život, iné sú len krátkodobého charakteru. Aj hviezdy vám vedia prezradiť, ktoré zo znamení zverokruhu má tendenciu udržiavať len krátkodobé priateľstvá. Ste to práve vy?

Ako informuje oslovený astrológ pre portál bustle.com, priatelia prichádzajú do vášho života z nejakého dôvodu. Ak sa vám zdá, že určité priateľstvo skončí zo strany dotyčného priateľa prirýchlo, môže to tiež znamenať, že sa narodil v jednom z týchto troch znamení zverokruhu. 

Mohlo by vás zaujímať: Vieme, čo môžete čakať od kamarátky podľa znamenia: Kto je verný až za hrob a na koho ego si dávať pozor?

Blíženec 

„Blíženci, ktorým vládne Merkúr, planéta komunikácie, sú známi svojou prispôsobivosťou a neustále sa meniacimi záujmami,“ hovorí astrológ. Ide o vzdušné znamenie, preto radi neustále akoby plávajú od jednej veci k druhej. Zjednodušene povedané, ak si Blíženec nenájde priateľov na hodinách keramiky alebo pilatesu, nájde si ich na inom mieste. S nachádzaním priateľstiev nemá Blíženec problém, horšie je to s ich trvácnosťou. Priateľstvo spravidla iniciujú, ale rovnako aj jeho koniec. Blížencova pozornosť sa totiž po čase upiera zase na ďalšieho človeka. 

Strelec 

Strelec je pútnikom zverokruhu. Vládne mu Jupiter, planéta expanzie, Strelci sú prirodzene zvedaví a túžia po nových skúsenostiach,“ prezrádza o nich astrológ. Strelec je ohnivé znamenie a preto sa snaží byť neustále v pohybe. Mení prácu, cestuje, má stále nové vášne a aj nových priateľov: „Majú tendenciu vytvárať priateľstvá, ktoré sú situačné a časovo viazané, napríklad sú blízkymi priateľmi len na leto alebo pri práci na konkrétnom projekte,“ hovorí ďalej. Čiže ak ste si našli najlepšieho priateľa v sezónnej práci alebo ste mali náhodného kamaráta na cestovanie po Európe, je pravdepodobné, že to bol Strelec. Avšak, aj keď sú priateľstvá so Strelcom krátkodobé, to neznamená, že nie sú dôležité. Strelec si spoločné aj krátkodobé zážitky s ľuďmi vrýva do pamäti na celý život. 

Čítajte tiež: Znamenia zverokruhu, ktoré si dokážu užiť spolu najviac zábavy: Párty zviera ako Baran sa hodí k tomuto znameniu

Vodnár

„Vodnára ovláda Urán, planéta náhlych zmien a originality. Vodnári, známi svojim progresívnym myslením a láskou k inováciám, neustále hľadajú nové nápady a perspektívy,“ uvádza na ich adresu astrológ. Vodnár má tendenciu nadväzovať priateľstvá prostredníctvom spoločných intelektuálnych záujmov, čo znamená, že si vytvorí úzke väzby so spolupracovníkmi alebo spolužiakmi na vysokej škole. Avšak tieto svoje staré spojenia napríklad z vysokoškolských čias nahradia nové, zvyčajne zmenou kariéry, presťahovaním a podobnými vplyvmi. Inými slovami, Vodnár bude tým najlepším priateľom, ale len pre dané obdobie, éru. 

Neprehliadnite: 3 znamenia zverokruhu, ktoré často uviaznu v toxických priateľstvách: Je to váš prípad?

Ste jedným z týchto troch znamení zverokruhu, ktoré majú tendenciu inklinovať ku krátkodobým priateľstvám?

spolu hlasovalo 134 ľudí

Áno
66
Nie
68