Presunúť na hlavný obsah

Letná manikúra a trendy roku 2024: Spoznajte farby a odtiene, ktoré sú aktuálne IN a budú vás baviť

Krása

Spoznajte paletu farieb, ktorá je charakteristická pre sezónu leto 2024. Manikúra ešte nikdy nebola zábavnejšia a hravejšia ako dnes.

Súprava UV gél lakov I Am Confident

Novinka na slovenskom trhu v podobe značky lakov NeoNail. Set gélových lakov I Am Confident v 5 nude odtieňoch, ktoré možno používať len spoločne s LED lampou zabezpečí bezchybný vzhľad manikúry a pedikúry. Výsledkom je profesionálny vzhľad ako z nechtového salónu až 21 dní. Dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči poškriabaniu, ako aj posilnenie prirodzených nechtov. 

Inšpirujte sa: Farebné paletky, s ktorými vykúzlite množstvo lookov: Naučte sa s nimi líčiť a zvýraznite svoju krásu

Nechty ako zo salóna bez použitia UV lampy

Vďaka novej receptúre lakov na nechty Essie Gel Couture vylepšenej technológiou flex-gel dosiahnete dokonalý stav nechtov a trvanlivosť s trojitým leskom. Farba v podobe dvoch vrstiev a maximálny lesk po dobu 15 dní, pričom na 7. deň musíte znovu naniesť vrchný náter.

Lak na nechty My Me Era

Nielen lak na nechty, ale aj nástroj, ako vyjadriť svoje skutočné ja. Žiadne škatuľkovanie. Lak na nechty z limitovanej edície My Me Era od OPI, Lacquer I can Buy Myself Violets má silnú pigmentáciu a krytie, vďaka čomu je odolný voči odlupovaniu a vydrží až po dobu 7 dní. Rovnomerná a precízna aplikácia vďaka štetčeku ProWideTM.

Mohlo by vás zaujímať: Púdre a bronzery na leto 2024, ktoré dodajú pleti slnečnú žiaru: Tento look budete chcieť vytvoriť po celý rok