Manžel mi opakovane klamal a ja som mu všetko uverila: Stretnutie s touto ženou mi však otvorilo oči

Naša čitateľka Linda nemala o svojom manželovi nikdy ani tie najmenšie pochybnosti. No séria udalostí s povestnou čerešničkou na torte ju priviedla k myšlienke, že vlastne ani nevie, koho si to vzala.

Linda nemala o svojom manželovi nikdy ani tie najmenšie pochybnosti, až kým sa nestala istá séria udalostí

Linda nemala o svojom manželovi nikdy ani tie najmenšie pochybnosti, až kým sa nestala istá séria udalostí

Zdroj: Profimedia.sk

Žiadny vzťah nie je perfektný. Zvlášť nie vtedy, keď si zložíme povestné ružové okuliare a sme s daným človekom už dlhšiu dobu. Lindin prípad bol však celkom iný. Aj po troch rokoch vzťahu a dvoch už manželstva bola presvedčená o tom, že má po svojom boku toho najlepšieho chlapa pod slnkom. „Žila som len pre neho, tešila som sa ako príde z práce domov, ako mu pripravím večeru, ako si spolu posedíme pri poháriku vínka, pomilujeme sa. Jedného dňa sa však všetko začalo meniť k horšiemu,“ začína svoje rozprávanie Linda (28). 

Mohlo by vás zaujímať: Prečítajte si 7 rád od otca, ktorým sa vo vzťaoch vyhnete sklamaniu: Jeho slová ocení každá žena

Raz pri upratovaní našla Linda v saku svojho manžela Maroša zaplatený doklad na pekne mastnú sumu za náhrdelník. Keďže mala mať onedlho narodeniny, domnievala sa, že to má byť darček pre ňu. „Na moje prekvapenie v deň svojich narodením, tešiac sa na náhrdelník, som zostala v pomykove.. Namiesto náhrdelníka pernamentka do fitka na celý rok. Vraj, vždy som hovorila, že by som si chcela spevniť postavu. Nevedela som, čo povedať, tak som len poďakovala a na náhrdelník som sa nepýtala. Aj keď mi to dlho vŕtalo v hlave,“ priznáva. 

Inokedy som zase išla po obchodnom centre a po istej chvíli som si všimla, že je za mnou stále tá istá žena. Už som sa jej išla prihovoriť, či niečo odo mňa chce, keď ma prenasleduje, no v tom ma predbehla: „Ty si Linda, však? Pozdravuj Maroša a odkáž mu, že mu ďakujem.“

Keď som sa jej spýtala za čo mu ďakuje, vraj to je len medzi nimi dvomi,“ to sa Linde zdalo už podozrivé. Keď prišiel Maroš domov, okamžite ho konfrontovala. „No na moje prekvapenie to vzal „ s kľudom Angličana“ a odpovedal, že išlo len o jednu klientku, ktorej prerobil zmluvu na výhodnejšiu, vraj bola v ťažkej situácii. Ja hlúpa som mu uverila a dokonca som bola v tej chvíli ešte na neho aj hrdá, za to ako pomáha ľuďom. Keby som bola vtedy vedela...“ krúti hlavou sama nad sebou Linda. 

Neprehliadnite: Najčastejšia chyba, ktorú robia ženy po hádke s mužom: Tomuto sa, pokiaľ môžete, radšej vyhnite

„Onedlho na to nám prišiel výpis z banky a skoro som onemela, keď som videla, že tam chýba asi dve tisíc eur. Volala som Marošovi a jediné, na čo sa zmohol, bolo, že tie peniaze potreboval a musím mu veriť, pretože mi nič viac nemôže povedať. Čo som urobila? Zase mu naletela a sama pred sebou som ho ospravedlňovala, že pravdepodobne chcel zase niekomu pomôcť,“ vysvetľuje Linda. 

No potom sa stalo niečo, čo Linde definitívne otvorilo oči. „Maroš ma pozval na večeru, asi ako odškodné za tie tajnosti a v tom sa tam objavila tá žena z obchodného centra, ktorej mal vraj Maroš pomôcť so zmluvou. Na rukách niesla malé dieťa, ktoré sa jej pohrávalo s hriešne drahou nádhernou retiazkou na krku. Nebolo treba nič viac hovoriť. Pri pohľade na malého a na jeho materské znamienko na tvári, úplne totožné s tým Marošovým, nehovoriac o jej nafúknutom umelom dekolte, som okamžite pochopila, na čo potreboval tie dve tisícky.“

Čítajte tiež: Neveru som vo vzťahu nikdy netolerovala: Všetko zmenila správa, ktorú dostal môj muž od milenky

„Dnes sme v rozvodom konaní a jediné, čo k tomu môžem ešte povedať je, že odteraz nebudem tak hlúpo privierať oči, ale sa dožadovať vysvetlení,“ dodáva na záver svojho príbehu s nie dobrým koncom naša čitateľka Linda. 

Foto:
Profimedia.sk
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba