Cvičte 4 minúty denne a už po mesiaci uvidíte rozdiel: Zmenšíte si obvod pásu a naštartujte trávenie

Ak vám na cvičenie nezostáva príliš veľa času, vyskúšajte toto rýchle a účinné cvičenie. Zaberie iba 4 minúty vášho času.

Zmenšite si obvod pásu aj vďaka tomuto cvičeniu

Zmenšite si obvod pásu aj vďaka tomuto cvičeniu

Zdroj: Profimedia

To, že ste zaneprázdnená ešte neznamená, že si nenájdete aspoň pár minút na cvičenie, najlepšie každý deň. Vďaka týmto štyrom cvikom si zmenšíte už po mesiaci obvod pásu, naštartujete trávenie a možno vás to inšpiruje aj k celkovej zmene životného štýlu. Cvičenie je vytvorené na štýl účinnej tabaty.

Prečítajte si: Najčastejšie chyby žien v snahe schudnúť a mať krajšie telo: V tomto najviac podvádzajú samy seba

Roman twist

Sadnite si na zem, spojte a pokrčte nohy s tým, že päty zostávajú na zemi. Pomaly presúvajte spojené ruky zo strany na stranu a pravidelne dýchajte. Pri otočke na stranu vydýchnite a v strede sa nádychnite.

Toe touch

Ľahnite si na podložku a rozpažené ruky natiahnite čo najviac do strán. Následne na to sa zdvíhajte a spájajte opačnú ruku s opačnu nohou. Smerom hore je výdych.

Superman pushup

Dajte sa do pozície planku, zdvihnite zadok hore, zadržte a pomaly sa vracajte dole. Snažte sa o to, aby bolo vaše telo vystreté a pohľad smeroval dopredu. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Úspešná fitneska Olívia Pohánková prezradila tajomstvo štíhlych bokov: Nie je za tým žiadny konkrétny cvik

Side plank taps

Pri poslednom cviku zostaňte v pozícií planku a pomaly sa presúvajte zo strany na stranu. Vaše "polky" by sa mali aspoň mierne dotknúť podlahy z oboch strán.

Všetky cviky vykonávaje počas 20 sekúnd s 10 sekundovou prestávkou a celé cvičenie zopakujte dvakrát počas 4 minút. Ak chcete, aby boli vaše výsledky cvičenia ešte lepšie, dávajte si pozor na to, čo a hlavne kedy konzumujete. Strava je základom všetkého. To, že obmedzíte príjem rýchlych cukrov sa na vašej postave nakoniec odrazí.

VIDEO: Celé cvičenie nájdete v priloženom videu, vďaka ktorému môžete vyskúšať aj náročnejšiu verziu

Foto:
Profimedia, youtube.com/BrandonCarter
Zdroj:
DD, youtube.com/BrandonCarter

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba