Presunúť na hlavný obsah

Najtrápnejší pár Hollywoodu to preháňa na plnej čiare: Slzy, faloš a plastiky na dennom poriadku!

Zahraničné celebrity

Dvojica Tori Spelling a Dean McDermott sú v Hollywoode stará známa firma. Ich reality šou je rovnako ako súkromie, plná intríg, obviňovania a plaču.

Strápňovanie na tej najvyššej možnej úrovni! Manželia Tori Spelling a jej manžel Dean McDermott spravili z vlastného života frašku! 

Pravá Tori

Presne tak sa nazýva reality šou, v ktorej účinkuje blondínka a jej prelietavý manžel. Aj vďaka „hraniu“ v tejto kontroverznej relácii o ich živote, sú celému Hollywoodu i zvyšku sveta na smiech. Tori, vychudnutá a preplastikovaná pseudoherečka sa v nej snaží celú planétu presvedčiť o tom, že jej účinkovanie v Beverly Hills 902 10, bolo tým najlepším, čo mohol jej nebohý otec urobiť. Slávny producent mnohých najsledovanejších seriálov pre násťročných, Aaron Spelling, bol často kritizovaný za obsadenie vlastnej dcéry do seriálu. Fanúšikovia kultovej "soap opery" si po čase Donnu obľúbili a zvykli si na ňu aj napriek tomu, že absolútne nespĺňala prototyp dokonalej americkej krásky.

Trpiteľka?

Blondínka je za päťdesiatnika Deana vydatá už deväť rokov, a za ten čas toho dvojica stihla naozaj dosť. Synovia Liam Aaron a Finn Davey, dcéry Stella Doreen a Hattie Margaret sú výsledkom ich veľkej lásky. Tá však neustále prechádza krízami, čo sa odráža na výzore útlej Tori. Nie je ničím zvláštnym vidieť ju vychudnutú na kosť a kožu. Údajné nevery a zápasenie s finančnými ťažkosťami vedú Tori k vynechávaniu jedla. Ani jej manžel na tom nie je o nič lepšie! V ich neslávne známej reality šou priznal, že niekoľkokrát zápasil so samovražednými myšlienkami. Mimochodom, Dean je na odvykačke častejšie ako doma. Ako priznala samotná Tori v jednej z posledných epizód, labilný manžel sa už do jej reality šou nevráti. Tak či onak, vidieť dvoch dospelých ľudí a rodičov štyroch detí v situáciách, ktoré ich vykresľujú ako sociálne prípady, nie je nič, na čo by bola radosť pozerať sa.

VIDEO: Sledujte, ako sa Tori správa vo svojej reality šou!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus