Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najženskejších modeliek ukázala maminu: Z toho, ako vyzerá, vám padne sánka

Slovenské celebrity

Modelka Romana Škamlová si užíva leto so svojou dcérkou na pláži v St.Tropez. Nedávno sa však pochválila fotografiou svojej maminy, ktorá je veru poriadna kosť.

Bývalá finalistka Miss Slovensko Romana Škamlová patrí medzi modelky, ktoré majú svoje krivky a je jednou z najobdivovanejších na Slovensku. Blondínka, ktorá je maminou malej Sáry vyzerá čoraz lepšie a šťastnejšie. 

S maminou vyzerajú pri sebe ako sestry

Keďže Romana podniká s organickou kávou, s cestovaním po celom svete je neustále spätá. Rada si však oddýchne a dopraje slnečné lúče priamo na mieste, kde sa zdržiava smotánka z rôznych kútov sveta. Blondínka má pri sebe aj svoju dcérku Sáru, no a o tom, že vyzerá skvele, nepochybujeme. Rovnako dobre vyzerá aj jej mamina, ktorú nedávno ukázala svojim fanúšikom. Na fotografii z dovolenky vyzerajú pritom ako sestry!

Neprehliadnite: Krásna Slovenka je kópiou známej speváčky: Z podoby týchto dvoch sexíc pôjdete do kolien

Romana sa udržiava vo forme pravidelným cvičením pod dohľadom fitness trénera. Neraz na sociálnej sieti zverejnila zábery priamo z diania. Stala sa tak motiváciou pre všetky maminy, ktoré sa rady vyhovárajú na svoju pozíciu a nedostatok času. Všetko sa dá a keď niekto nemá čas, stále si môže privstať o hodinu skôr. Romana okrem toho aj behá a dokonca sa objavila aj na korčuliach. Outdoorové športy sú v tomto období naozaj veľmi populárne a spálite pri nich viac kalórií ako v posilňovni, nakoľko pri tomto dynamickom športe zabudnete na čas a nerátate minúty.

Inšpirujte sa: Známe tváre nášho šoubiznisu podľahli trendu vyrysovaného bruška: Ktorá ho má podľa vás NAJ?

- Najčítanejšie -