Presunúť na hlavný obsah

Kontroverzná moderátorka Kristína Kormúthová zverejnila zábery zo súkromia: Takto ste ju ešte nevideli!

Slovenské celebrity

Krásna tmavovláska, ktorá pred časom rozdelila Slovensko na dva tábory, si užíva život na plnej čiare obklopená luxusom.

Dvadsaťdeväťročná bývalá športová moderátorka si zo života ťažkú hlavu nerobí, a aj napriek tomu, že pred časom dostala vo verejnoprávnej televízii stopku, úsmevy rozdáva na všetky strany.

Prečítajte si: Známe Slovenky opäť ukázali skvelý vkus: Prekrásna Mendrejová ako prútik, luxusná Kormúthová a iné!

Luxusná "fasnionistka"

Kristína, ktorá sa môže pýšiť naozaj extravagantným a drahým šatníkom, je čo sa týka módy, naozaj znalec na tie najlepšie kúsky. V jej garderóbe nechýbajú okázalé kožušinové vesty, dizajnérske kabelky, nákladné šperky i kúsky, za ktorými by šla každá nákupná maniačka až na koniec sveta. O tom, že tieto módne skvosty vie bývalá televízna aj nosiť, niet pochýb. Pestré kombinácie, trendy materiály a prepracované strihy  jej outfitov svedčia o tom, že sebavedomá tmavovláska naozaj pozná kvalitu.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie oblečené Slovenky obhájili svoj status: Luxusná Kucherenko, decentná Verešová a iné ukázali štýl!

Vie si užívať život

Kto by len bol povedal, že prísne pôsobiaca športová moderátorka, je v súkromí sympatická žena do voza i do koča? Zábery, ktorými sa Kristína pochválila na sociálnej sieti svedčia o tom, že aj táto o chvíľu tridsiatnička, sa vie odviazať, a nerobí jej problém ukázať sa aj v menej naštylizovaných polohách, ako ju poznáme. Vďaka ukážkovému telu vyzerá v každej situácii naozaj tip top, veď posúďte sami! 

Prečítajte si: Známe krásky sa vyfintili: Misska po dlhom čase v spoločnosti, moderátorka Kormúthová s tip top figúrou!

Páči sa vám štýl Kristíny Kormúthovej?

spolu hlasovalo 503 ľudí

Áno
386
Nie
117

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus