Presunúť na hlavný obsah

Modelka sa vyliečila z rakoviny bez pomoci lekárov: Jej jedálniček obsahoval iba TOTO!

Zdravie

Keď Austrálčanke Candice - Marie Fox diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy vo štvrtom štádiu, doktori jej dávali maximálne päť rokov života.

Tridsaťjedenročná bývalá modelka odmietla chemoterapiu, o ktorej si myslí, že je nezdravá a zabíja ľudí. Len v jej rodine má vraj na svedomí hneď niekoľko tragédií. Pred tromi rokmi tejto Austrálčanke vyoperovali dvadsaťjeden cýst, no ona sa rozhodla v chemickej liečbe nepokračovať.

Prečítajte si: Alkalický nápoj proti rakovine: Toto zdravé smoothie je spoľahlivým ničiteľom všetkých chorôb!

Z jej jedálnička vám padne sánka

Rodáčka z austrálskeho Perthu si namiesto chemoterapie naordinovala tri ananásy denne. K nim do jedálnička pridala grapefruit, citrón, papáju, jablká, kivi a banány. Prečo práve tieto druhy? Obsahujú totiž proteíny - bromelaíny, ktoré likvidujú nádory. Konkrétne, ničia proteínovú vrstvu rakovinových buniek. Tento proteín, ktorý pochádza z produktov živočíšneho pôvodu, v skutočnosti „kŕmi“ rakovinové bunky, takže telo sa nemôže samo liečiť.

Mohlo by vás zaujímať: Tropické ovocie, ktoré dokáže takmer nemožné: Jeho účinky sú tisícnásobne lepšie ako chemoterapia!

Candice – Marie tiež z jedálneho lístka vylúčila všetky toxíny vrátane alkoholu a mäsa, prestala fajčiť, začala sa vyhýbať chémii na plnej čiare, odišla zo stresujúcej práce a začala cvičiť jogu. Manžela, ktorý ju v jej krokoch nepodporoval, sa zbavila tiež a požiadala o rozvod. Za necelých šesť mesiacov bola jej ťažká rakovina štítnej žľazy preč. Znie to až neuveriteľne, no je to tak. 

Prečítajte si: Slávne celebrity, ktoré mali rakovinu: Prezradili spôsoby, ako sa im ju podarilo poraziť

Čo jej ešte pomohlo

Chemoterapii dala stopku, a hľadala iné spôsoby, ako zabojovať. Candice totiž verí, že práve ona poslala na druhý svet jej bratanca Frankieho a najlepšiu kamarátku Jamie. Táto odvážna žena celé dni trávila na internete študovaním článkov o tejto zákernej chorobe. Všetko nasvedčovalo tomu, že pitie ananásovej šťavy by jej v boji s rakovinou malo pomôcť.

Mohlo by vás zaujímať: Jedna lyžička tohto zázraku denne nahradí to, čo vám v jedálničku chýba: Vaše telo zažije znovuzrodenie

 „Rakoviny som sa zbavila vďaka svojej tvrdej, neúprosnej životospráve, sebaláske a meditáciám. Prijatím vecí, o ktorých som si nikdy nebývala myslela, že zaberú,“ povedala modelka, ktorej lekári nedávali žiadnu nádej, pre Daily Mail. Modelka niekedy celé týždne nejedla nič iné, len ovocie. To ju nakoniec zachránilo, a keď išla po pol roku na kontrolu, šokovaní lekári jej potvrdili, že rakovina je preč! Dnes sa snaží "nakaziť" svojím optimizmom chorých, ktorých motivuje príbehom o tom, ako ju pred smrťou zachránil "obyčajný" ananás

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus