Presunúť na hlavný obsah

Brutálny jedálniček hviezdneho páru odhalený: Z toho, čo zje denne táto brazílska gazela, vám padne sánka!

Zahraničné celebrity

Spolu s manželom Tomom Bradym dodržavajú takú striktnú diétu, o akej sa vám ani len nesnívalo.

Prezradil to ich osobný kuchár Allen Campbell, ktorý sa stará o ich stopercentne vyváženú stravu, pozostávajúcu zo samých zdravých vecí. Nakoniec, veď posúďte sami, čím sa krásny párik „napcháva“ každý deň.

Prečítajte si: Najlepšie zarábajúca topmodelka prichytená paparazzmi v burke: Celý svet je v šoku z dôvodu, prečo to urobila

Takúto diétu by dlhodobo zvládol málokto

Len si zoberte, že až osemdesiat percent z toho, čo známi manželia jedia, je zelenina. A tiež nie hocijaká! Podľa Campbella musí ísť o najčerstvejšiu zeleninu na trhu, a ak nie je ekologická, ani o ňu hviezdny kuchár nezavadí. Z celozrnných výrobkov si dvojica zakladá na hnedej ryži, quinoi, prose a fazuli. Ostatných dvadsať percent tvorí chudé mäso. Organické steaky zo zvierat pasených na tráve, kačíc a kuriat. Pokiaľ ide o ryby, krásna modelka sa s manželom, profesionálnym hráčom socceru, spolieha najmä na voľne žijúce lososy.

Prečítajte si: Takto vyzerá najdrahšie telo sveta: Uhádnete, komu patria tieto sexi krivky?

Trápenie pokračuje

Zabudnite na biely cukor, zabudnite na bielu múku, tá je pre dvojicu Bundchen – Brady tabu! Ich vychytený kuchár síce používa olivový olej, no varí výlučne s kokosovým olejom. Podľa Campbella sa totiž oleje ako repkový alebo slnečnicový premenia v tele priamo na neželaný tuk. Slávni manželia sú odporcovia obyčajnej soli, ich sitom prejde len ružová himalájska soľ bez sodíka a jódu. Na blackliste sú aj paradajky, papriky, huby, alebo baklažány. Apropos, paradajky sú povolené len raz za mesiac, lebo vraj spôsobujú zápaly. Aby toho nebolo dosť,  krásna Gisele si nedopraje ani kávu, mliečne výrobky ani huby. Tom má zakázané zas všetky druhy ovocia okrem banánov. Och Bože, stojí im toto odtŕhanie od úst za to?