Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo dokonalej postavy Kate Hudson: Prezradila, ako sa o seba stará i to, ktoré jedlo vynecháva

Zahraničné celebrity

Kate Hudson patrí medzi tie hviezdy, ktoré nás ohurujú svojou dokonalou postavou. Preto je každý čoraz viac zvedavý, ako je možné, že s pribúdajúcim vekom je stále krajšia a krajšia.

Tridsaťsedemročná matka dvoch detí patrí v Hollywoode medzi obdivované hviezdy nielen pre svoj optimistický nadhľad, ale aj figúru, po ktorej baží každá. Aké je jej tajomstvo prezradila nedávno americkému magazínu. 

Prečítajte si: Celebrity klamú o svojich krivkách: Rihanna zavádza veľkosťou šiat, Beyoncé aj Alba na zákroku

Káva áno, raňajky nie

Vraví sa, že raňajky sú základ dňa, ale niektorí ich jednoducho ignorujú. Šálka kávy im stačí, aby ich to nakoplo. Presne tento typ je aj Kate, ktorá sa netají tým, že raňajky nepovažuje za každodennú povinnosť. „Nie som jedna z tých ľudí, ktorí sa zobudia hladní,“ prezradila obľúbená herečka magazínu Self.  „Keď si dám raňajky, jem potom menej počas dňa, či neskorého večera,“ priznáva Kate, ktoré si práve potrpí na pravidelné stravovanie počas dňa. Magazínu sa zároveň zverila aj s tým, ako jej rána vyzerajú. „Po prebudení vypijem šálku zelenej kávy a zelený džús. Po tréningu, čo je väčšinou bicyklovanie, pilates, behanie si dám proteinový drink,“ prezrádza svoju rannú rutinu, pričom nezabúda zdôrazniť, že práve káva je jej životobudičom a je na nej viac-menej závislá.

 

@selfmagazine #FebCover

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Sem-tam zhreší tiež

Blonďavá herečka už dlhé roky dodržiava pravidlá alkalickej diéty, takže sa snaží vyhnúť všetkým „super“ kyslím potravinám. Jej jedálniček pozostáva zo šesťdesiatich až osemdesiatich percent surovín ako tofu, orechy, zelenina či ovocie. Počas dňa sa snaží jesť päťkrát za deň, pričom preferuje skôr jedlá na rastlinnej báze. „Ani si nepamätám, kedy som mala naposledy steak,“ priznala sa Kate magazínu.

Mohlo by vás zaujímať: Dvadsať rokov si Jennifer Aniston drží stále rovnakú hmotnosť: Toto je tajomstvo jej úspechu

 


Herečka však na seba nie je až taká prísna, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Aj ona je predsa len človek, a tak si chce z času na čas tiež niečo dobré dopriať. „Nie som uväznená v diéte non-stop. Keď idem niekam do reštaurácie, dám si všetky tie úžasné jedlá. Občas mám jednoducho chuť aj na jedlo, ktoré nie je zdravé,“ netají sa rodená Kalifornčanka.

Neprehliadnite: Táto sexi kráska sa objaví vo filme X-Men: Počas tréningu na superhrdinku schudla šesť kíl!