Ženy prezradili, ako dlho po zoznámení išli s mužom prvýkrát do postele

Čo si myslíte, kto iniciuje prvé intímne zoznámenie. Muži? Alebo ženy?

Po akom čase to bolo u vás?

Po akom čase to bolo u vás?

Zdroj: Profimedia

Hovorí sa, že na dobré sa čaká. Trpezlivosť ruže prináša. A tak ďalej a tak ďalej. V realite sme ale viacerí z nás o niečo viac netrpezliví a na „to dobré“ nechceme dlho čakať. Ženy nám prezradili, v akých prípadoch nečakali ani deň, a v akých prípadoch sa to ťahalo, až sa to napokon dotiahlo. 

Nečakala som

Miriam, ktorá už má po tridsiatke a je dnes už šťastne vydatá sa rozhodla pre zmenu a urobila tak dobre. „Keď som bola mladšia, ešte počas vysokej školy, vyspala som sa asi dvakrát s chalanom už na prvom rande. Potom som mala ďalších troch, s ktorými som mala sex krátko po zoznámení, jednoducho som nečakala a užívala som si danú chvíľu, daný moment. Keď som sa zoznámila so svojím manželom, bolo to úplne inak. Pri ňom som zrazu vedela, že sa nie je kam ponáhľať. Prvýkrát sme sa milovali po dvoch mesiacoch a vášnivejší sex som predtým nezažila.“

Prečítajte si: Prečítajte si: Zaujimavý dôvod, kvôli ktorému muži nepoužívajú kondóm: Zažili ste to už aj vy?

Na druhý deň

Katka (35) sa po rozchode rozhodla užívať si život. Osem rokov tvorila pár so svojím bývalým partnerom, nikdy mu nebola neverná, no po jeho nevere si povedala, že tak teraz si ide užiť život naplno. Cez internetovú zoznamku sa zoznámila s mužom, s ktorým sa stretli na druhý deň. Katka si s ním rozumela a povedala si, že ide do toho, veď prečo nie, je slobodná a stále relatívne mladá. Vyspali sa spolu na prvom stretnutí a Katka zostala tehotná. Pár je stále spolu a mali veľké, naozaj veľké šťastie, že si sadli a sú spolu šťastní. 

Prečítajte si: Ženy s touto črtou na tvári dosahujú oveľa silnejší orgazmus: Patríte k nim i vy?

Skúška 

Dvadsaťdeväť ročná Martina dáva mužom zabrať. Mala štyri vzťahy a z toho štyrikrát čakala viac, než tri mesiace, kým sa s partnerom vyspala. „Tí, čo čakať nechceli, nemali u mňa šancu. Pre mňa je milovanie milovaním až vtedy, ak muža naozaj poznám, ak viem, že si rozumieme a máme niečo spoločné. Moji bývalí teda prešli skúškou, akou asi obvykle neprechádzajú.“ 

Prečítajte si: Veľkosť iba jednej veci, ovplyvňuje sexuálny život u mužov i žien: Ide o toto!

Snúbenec

Za to Linda (30) nám na rovinu povedala, že ona sex miluje a ak sa jej muž páči a fyzicky ju priťahuje, nemá potrebu čakať. „S mužmi som sa už niekoľkokrát vyspala ešte v ten deň, ako som sa s nimi zoznámila. Z niektorých boli len ´jednorazovky´. Minulý rok som sa vyspala s mojím priateľom ihneď na prvom rande a sme spolu. Zasnúbili sme sa a nevidím problém v tom, keď sa žena rozhodne vyspať s mužom ihneď. Už vtedy vlastne viete, či to zmysel má, alebo nie.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba