Presunúť na hlavný obsah

Táto žena je vo vzťahu podľa hviezd neznesiteľná: Ak ste sa narodili v tomto znamení, neurobte tieto chyby

Partnerský horoskop

Niektoré ženy jednoducho nepoznajú mieru v správaní sa a často ich práve kvôli tomu muži nakoniec opúšťajú.

Ak poznáte svoje mínusy, je dobré na nich počas života aj zapracovať. Vyhnete sa tak mnohým nedorozumeniam a hlavne neprídete o svojho muža.

Inšpirujte sa: Na čo zbalíte muža podľa znamenia, v akom sa narodil? Na Býka platí jednoduchá taktika

Žena, ktorá je vraj podľa hviezd najneznesiteľnejšia sa narodila v znamení Barana. Práve tieto ženy sú so svojou komplikovanou povahou častokrát nesmierne tvrdými osobnosťami. Okrem neuveriteľnej tvrdohlavosti je vašim mínusom aj sebeckosť a to až tak, že takmer vždy myslíte iba na seba. Všetko musí byť o vás, pre vás a svoje životné kroky robíte len na základe svojich pocitov a rozhodnutí.

Na tom by nebolo nič zlé, ak by ste žili osamote. Vo vzťahu, či v manželstve však musia existovať kompromisy, ktoré pomáhajú obom partnerom vytvárať priestor na dohodu a spokojný život. Vy však myslíte hlavne na seba a tým pádom nevnímate partnera ako spoločníka, ale nepriateľa. Zdá sa vám, že vaše okolie ide proti vám, pravdou však je, že idete len sama proti sebe. Život nestojí iba na tom, čo chcete vy, ale aj na ostatných ľuďoch.

Mohlo by vás zaujímať: Ak budete robiť TOTO, nakoniec vás opustí: Odhaľte, čo je príčinou rozpadu vzťahov podľa konkrétneho znamenia

Pozitívnou správou však je, že čím skôr na svojom egu a manipulácii popracujete, tým väčšiu šancu budete mať na záchranu vášho vzťahu, či manželstva.