Presunúť na hlavný obsah

Sajfa a krásna Veronika sú svoji už vyše päť mesiacov: Aj takto si táto zábavná dvojica užíva manželský život

Slovenské celebrity

Sajfa a Veronika sa po siedmich spoločných rokoch v polovici septembra minulého roka vzali. Všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že si spoločné chvíle ako manželia náramne užívajú.

Spoločná dovolenka ako z rozprávky

Medové týždne si síce dvojica nedopriala hneď po svadbe, o to krajšie a úžasnejšie chvíle však prežili v novom roku na zázračných Maledivách. Dvojica si svoju prvú manželskú dovolenku naozaj naplno užívala, o čom svedčili i zábavné videá na Sajfovom vlogu. Ten zábermi krásnej krajiny a ešte krajšej Veroniky, na ktorú je právom hrdý, naozaj nešetril.

VIDEO: Pozrite si video, ktoré Sajfa natočil počas medových týždňov

Inšpirujte sa: Takto ste Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú ešte nevideli: Výraz jej manžela Sajfu na fotografii hovorí za všetko

Vylihovanie na pláži Veronika nedovolí

Aj keď si obaja určite doprajú nejaký ten oddych, už zo samotných záberov je jasné, že si dvojica okrem relaxu užíva i nejaký ten adrenalín a dobrodružstvo. Samotná Veronika je totiž nielen krásna, ale i neuveriteľne aktívna a dobrodružná žena, ktorá najradšej objavuje a spoznáva nové veci. A Sajfa, ako správny manžel, nielenže svojej polovičke vyhovie takmer vo všetkom, ale sám na Veronikine nápady nedá dopustiť.

Nenechajte si ujsť: Príprava markizáčky Veroniky Ostrihoňovej na jej veľký deň: Nevesta prezradila detaily z blížiacej sa svadby!

Skvele sa dopĺňajú

Aj keď sú obaja pracovne nanajvýš zavalení projektami, rodina a láska je pre nich na prvom mieste. Každú voľnú chvílu sa snažia tráviť spoločne, či už v prírode, spoločnými výletmi alebo potulkami mestom.

V tomto prípade však každý z nich zastáva svoju rolu. Veronika sa zabáva a užíva si krásy mesta, zatiaľ čo Sajfa sa ako dokonalý muž a logik stará o navigáciu  a o to, aby sa nestratili.  Nuž, zdá sa, že úlohy v manželstve majú dokonale rozdelené.

Prečítajte si: Krásna Veronika Ostrihoňová krátko pred svadbou: Ako trávi posledné chvíle single ženy?

Spoločnosť im robí i nerozlučná Molly

Ak by sa náhodou sami dvaja nudili spoločnosť im robí ich nádherná fenka Molly, anglický bulldog, ktorú spoločne zachránili z útulku, a ktorá ich sprevádza takmer na každom kroku. Spoločnosť im robila už pri svadobnom obrade a ani jeden z nich na ňu nedá dopustiť. Sajfa aj Veronika Molly zbožňujú a nevymenili by ju za žiadneho iného psíka.

Mohlo by vás zaujímať: Veronika Ostrihoňová a Matej “Sajfa” Cifra sú už svoji: Pozrite, aká krásna bola nevesta!

Počas medových týždňov zostala síce Molly na Slovensku, hneď po návrate sa jej však známa dvojica nevedela nabažiť. Sajfovi dokonca robí spoločnosť i vtedy, keď sa Veronika musí venovať pracovným záležitostiam.

Vyzerá to tak, že si táto zábavná dvojica žije priam ukážkový manželský život, čo poviete? A my im do budúcna samozrejme prajeme, aby im to vydržalo aj naďalej!

Myslíte si, že to Veronike a Sajfovi spolu pristane?

spolu hlasovalo 551 ľudí

Áno
470
Nie
81