Presunúť na hlavný obsah

Gwyneth Paltrow chcela očistiť svoje telo: Zvládli by ste však detox, pri ktorom pijete 8 dní len tento nápoj?

Zahraničné celebrity

Známa herečka rada podstupuje rôzne detoxikačné kúry, avšak tá, ktorú sa rozhodla podstúpiť naposledy, vyvolala rozporuplné reakcie. Pila totiž niečo, čo veľa ľudí nepokladá práve za lahodiace chuti.

Vyznávačka zdravého životného štýlu už celé roky

Gwyneth je už celé roky známa tým, že je vášnivou vyznávačkou zdravého životného štýlu. Koniec koncov jej štíhla a zdravá postava je toho dôkazom. V snahe za zdravým telom a mysľou sa neštíti detoxikovať rôznymi potravinami, ktoré by možno naše chuťové poháriky odmietali. Svoju poslednú detoxikačnú kúru prezradila aj v rozhovore pre magazín Women´s Health, a hneď rozvírila hladinu diskusie.

Mohlo by vás zaujímať: Aj vďaka tomuto cvičeniu schudla speváčka Adele desiatky kíl: Inšpirujte sa jej 7-minútovým cvičením na brucho

Základom detoxikácie mlieko

Nie však kasické kravské, alebo kokosové a pod. Detox, ktorý Gwyneth dodržiavala počas obdobia 8 dní spočíval v pití len kozieho mlieka. Žiadna čistá voda, žiadne prečisťujúce čaje, zelený čaj či zeleninové smoothie. Hoci by sa na to mnohí z nás nedali kvôli práve nie príliš lahodiacej chuti kozieho mlieka, ona si nevie tento detox vynachváliť: "Myslím, že najväčšími vinníkmi, prečo sa vo vlastnom tele cítime zle, je prítomnosť toxínov, ktorými ho zaplavujeme. Snažím sa ich práve detoxami dostať z tela von. Verím, že práve kozie mlieko je schopné zbaviť ma týchto toxínov."

No treba podotknúť, že lekárske účinky kozieho mlieka už boli niekoľkokrát dokázané a mnohými odborníkmi sú aj preferované.

Čítajte tiež: Vieme, aké cviky podstúpila pred galavečerom oscarová herečka Emma Stone: Vďaka tomuto vyzerá úchvatne!

Čo je nové, toho sa ľudia stránia, ale...

No napriek tomuto faktu, sa Gwyneth dočkala aj negatívnych ohlasov na túto svoju novú očistu tela. Ona si však z týchto komentárov nepochopenia ťažkú hlavu nerobí a na margo jej 8-dňovej detoxikačnej kúry predstavujúcej pitie len kozieho mlieka, odpovedala: "Keď ukážete ľuďom niečo nové, zvyčajne reagujú negatívne. Hovoria, že je to šialené, alebo sa spytujú, prečo to robíte. Ubehne 5 rokov, a robia to všetci do jedného, pretožu zrazu sú s tým uzrozumení."

Pravdou však je, že či detoxikačným účinkom kozieho mlieka veríme alebo nie, Gwyneth vyzerá aj po prekročení 40-tky obdivuhodne. Štíhla postava, zdravé vlasy, žiariaca pleť, tak by chcela v jej veku vyzerať asi každá z nás, čo poviete?

Neprehliadnite: Speváčka odhalila cvik na štíhle a vypracované brucho: Vďaka jednému cviku vyzerá dokonale

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus