5 hlavných dôvodov, prečo sa muž zamiluje do komplikovanej ženy: Čím to je, že tieto nemajú núdzu o chlapov?

Na svete je veľa dobrých a opustených žien. Napriek tomu tie komplikované núdzu o partnerov nemajú. V čom vlastne spočíva ich tajomstvo?

Toto na komplikovaných ženách muži milujú

Toto na komplikovaných ženách muži milujú

Zdroj: Profimedia

Byť komplikovaná ešte neznamená byť zlá žena, či mrcha, ktorá robí mužom zo života peklo. Väčšinou je to hlavne o tom, že na prvý pohľad komplikované ženy vyžarujú sebaistotu, ktorá mužom neuveriteľne imponuje.

Prečítajte si: Ženy v tomto znamení muži najčastejšie opúšťajú: Našli ste sa medzi týmito vlastnosťami aj vy?

Komplikovaná žena má navrch hlavne v tom, že ju neočarí len tak hocijaký muž, ktorý jej dvorí Je náročná a preto nepodľahne iba dokonalému vzhľadu a prázdnym rečiam. Počká si na muža, ktorý za to stojí, hoci je možné, že bude čakať dlhšie, jej to v konečnom dôsledku neprekáža. Má svoj vlastný život, aktivity a vie, čo od muža chce. V očiach mužov, ktorí hľadajú len zábavu vyzerá príliš komplikovaná a práve preto má nakoniec pri sebe skutočného muža, ktorý sa o ňu snaží z dlhodobého hľadiska. Skutočný muž vie oceniť hodnotu a cenu skutočnej ženy. Práve to, že je komplikovaná je pre neho záhadou a výzvou zároveň. 

Je rozhodná

Komplikovaná žena má jasno v tom, čo chce a hlavne vo svojich prioritách. Hoci vo vzťahu robí kompromisy, pozná svoju hodnotu a tú nikdy neznižuje.

Pracuje na svojich snoch

Nemá čas chodiť po kávičkách a viesť rozhovory o ničom. Tvrdo pracuje na snoch a svojej vlastnej kariére. Nie je vždy k dispozícií a to jej cenu v očiach mužov zvyšuje.

Má zmysel pre humor

Hoci sa snaží o to, aby všetko v jej živote bolo dokonalé, ani ona sa nevyhne zlyhaniu, či malým trapasom. Všetko však berie s humorom a nepozastavuje sa nad hlúposťami. Práve kvôli tomu sa muž s takouto ženou nenudí.

Stará sa o seba

Niekedy mešká 5-10 minút, ale to len preto, lebo verí v to, že je lepšie prísť upravená a neskoro, ako načas a nedbalo.

Mohlo by vás zaujímať: Patríte medzi dokonalé manželky? Ak máte týchto 7 vlastností, muži vás len ťažko opustia

Je uvoľnená a príliš neplánuje

Život s komplikovanou ženou je čarovný v tom, že muž má pri sebe niekoľko partneriek v jednej osobe. Nepozná slovo stereotyp. Každý deň je pre ňu novou výzvou a aj ona sama je iná a napriek tomu je to stále ona. Komplikovaná žena je jednoducho žena užívajúca si život bez zbytočných výčitiek a zároveň má vo svojom živote jasno a presne vie, čo chce.

Myslíte si, že mužom viac imponujú komplikované ženy?

áno
231
nie
89
Hlasovalo: 320

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba